Skocz do zawartości
Forum

Botki na słupku i platformie


Gość Kubik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niezniszczalna

Takie botki są piękne. Jeśli chodzi o wygodę, to zdania są podzielone. Osoby, które na codzień chodzą na wysokim obcasie, z pewnością będą zadowolone. Natomiast wszystkie te panie, a i ja, które wolą wygodniejsze na koturnie, czy niższym obcasie, mogą je zakładać tylko na specjalne okazje i na krótko. Z racji tego, że obcas jest wysoki, w takich butach ciężar ciała opiera się na palcach i przedniej części stopy. Stąd ciężko w nich spędzić całego dnia bez bólu i dużego uczucia dyskomfortu.

Odnośnik do komentarza

Na jesień jeszcze takich nie mam- ale to kwestia czasu :) Natomiast w lato dużo chodziłam w sandałkach na słupku z Asosa. Upatrzyłam je sobie w Londynie, ale nie kupiłam bo było mi szkoda kasy :/ Znalazłam je w Polsce w sklepie internetowym pandzior.pl. A oto i one- moja duma :) Powiem ci, że sama byłam zaskoczona, że są takie wygodne, więc myślę, że twoje też będą :)

monthly_2012_10/botki-na-slupku-i-platformie_293.jpg

Odnośnik do komentarza

Super to wygląda, mam takie czerwone buty od Merg. Słupek lubię za to, że dużo łatwiej można się na nim poruszać, nie sprawia takich problemów. A i rzeczywiście takie buciki wyglądają bosko - moje klimaty :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...