Skocz do zawartości
Forum

Jakie spodnie oprócz jeansów się teraz nosi?


Gość ania111111

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że może pytanie jest dziwne, wiem że nie ma sie czym chwalić, ale ja w jesień-zimę-wiosnę jako spodnie nosiłam zawsze tylko jeansy. W lecie były jeszcze różne cienkie spodnie materiałowe. Mam już dosyć jeansów, może będę jeszcze od czasu do czasu je nakładała ale już mam ich naprawde dosyć. Chcę sie przestawić na spodnie materiałowe. I właśnie, jakie spodnie materiałowe nosi się w jesień/zimę/wiosnę? oprócz różnych kantów oraz tych portek z krokiem nisko. Mam 28 lat..

Pomoże któraś babeczka? :)

Odnośnik do komentarza

aha, skoro wszystko dozwolone ;) coś tam wynajdę, napewno nie wzory zwierzece w kazdym razie bo jakoś nie przepadam za ta stylistyką. Za to spodnie w kwiaty ale nie jeansowe podobały mi sie na dziewczynach w lecie, choć mam wrażenie ze jestem na nie jednak już za stara :P

Odnośnik do komentarza

~fluxa
ja na Twoim miejscu postawiłam bym na jakieś kolorowe np.modny w tym sezonie burgund, fajnie się prezentuje ;)

Boże, jak mnie to irytuje... dopóki w sklepach nie nastał szał burgudnu, to kto w ogóle by się nim zainteresował, a jak coś jest modne, to zaraz 3/4 dziewczyn ma miętowe, butelkowe i burgudnowe spodnie.

Odnośnik do komentarza

Sklepy internetowe to fajna sprawa, siadasz z kawką i grzebiesz w sieci na spokojnie, ja kiedyś kupowałam tam mnóstwo rzeczy, tyle że z mojego doswiadczenia nic tam nie jest pewne bo sprfzedający najczesciej kombinują. Często materiał nie jest taki jak myśleliśmy ze bedzie, jakość uszycia również nie mówiac o tym że trudno tam dobrać coś co dobrze leży i jest napewno w dobrym rozmiarze...choc przyznam się ze nigdy sie nie mierzyłam bo mi sie nie chciało przed kupieniem tam ciuchów ;) jak dla mnie kupowacie w siec i to spore ryzyko i loteria to pewnie z tąd taki dreszczyk emocji przy kupowaniu w sieci - ,,przyjdzie bubel czy nie,, ;)
widziałam dzisiaj fajne spodnie na jakiejś dziewczynie w kolorze ciemno bezowym-karmelowym ale to chyba jeansy niestety. Ja nie lubię tego co bardzo modne, denerwuje mnie gdy cos jest bardzo popularne i czesto kupowane, nie nosze takich rzeczy a jak już kupiłam wczesniej to niechetnie nakładam. Ale spodni burgundowych jeszcze ani razu na nikim nie widzialam a bardzo lubie ten kolor..

Odnośnik do komentarza

~ania111111
Sklepy internetowe to fajna sprawa, siadasz z kawką i grzebiesz w sieci na spokojnie, ja kiedyś kupowałam tam mnóstwo rzeczy, tyle że z mojego doswiadczenia nic tam nie jest pewne bo sprfzedający najczesciej kombinują. Często materiał nie jest taki jak myśleliśmy ze bedzie, jakość uszycia również nie mówiac o tym że trudno tam dobrać coś co dobrze leży i jest napewno w dobrym rozmiarze...choc przyznam się ze nigdy sie nie mierzyłam bo mi sie nie chciało przed kupieniem tam ciuchów ;) jak dla mnie kupowacie w siec i to spore ryzyko i loteria to pewnie z tąd taki dreszczyk emocji przy kupowaniu w sieci - ,,przyjdzie bubel czy nie,, ;)
widziałam dzisiaj fajne spodnie na jakiejś dziewczynie w kolorze ciemno bezowym-karmelowym ale to chyba jeansy niestety. Ja nie lubię tego co bardzo modne, denerwuje mnie gdy cos jest bardzo popularne i czesto kupowane, nie nosze takich rzeczy a jak już kupiłam wczesniej to niechetnie nakładam. Ale spodni burgundowych jeszcze ani razu na nikim nie widzialam a bardzo lubie ten kolor..

no jak się kupuje jak najtaniej, to nie jest dziwne, że rzecz dochodzi nie taka, jak chcieliśmy. Ja spodnie kupuję tylko przez internet, noszę przeważnie jeansy, kupuję za 100 zł i wzwyż takie, których nikt nie będzie miał. Dotąd zawsze byłam zadowolona ze spodni kupionych przez neta :) tylko trzeba umieć sprawdzać wymiary :). I trafiam na uczciwych sprzedających jeśli chodzi o sklepy. Gorzej jest z rzeczami od osób prywatnych, bo już mi się zdarzyło trafić na krętaczki, ale szantażem wszystko z nich wyciągniesz :DDD Przy kupowaniu od osób prywatnych trzeba najpierw sprawdzać ilość pozytywnych komentarzy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...