Skocz do zawartości
Forum

Kryjący podkład


Gość Inka19

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze? ciężko jest znaleźć dobry podkład kryjący i dodatkowo lekki.
Lepiej zainwestować w dobry korektor,który zakryje niedoskonałości.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=29418
Możesz spróbować kombinacji z tym podkładem,znajdziesz w aptece.
Tyle,że trzeba dojść do duużej wprawy w nakładaniu,a wtedy nie będzie efektu maski i kilogramowej tapety.
Jeszcze lepiej sprawdza się punktowo jako korektor.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Dobrze kryjące podkłady posiada w ofercie marka Kryolan. Są to produkty często stosowane do wykonania makijażu teatralnego bądź telewizyjnego.

W przypadku tego typu kosmetyków ważne jest to, aby nakładać je w niewielkiej ilości - mniejszej niż w przypadku zwykłych kosmetyków. Ich krycie jest naprawdę dobre i wystarczy odrobina kosmetyku, aby pokryć skórę całej twarzy. W przeciwnym razie możemy uzyskać nieestetyczną maskę.

Wykonanie tego rodzaju makijażu wymaga początkowo odrobinę treningu ;)

Odnośnik do komentarza

Zawsze kupowałam najjaśniejsze podkłady i one rzeczywiście zazwyczaj dobrze mi współgrają z cerą. colorstay 150 buff jest wręcz idealny kolorystycznie, jeśli zrobię standardowy test na żuchwie. tylko co z tego, jeśli mój dekolt ma ciemniejszy i bardziej żółty kolor, więc po odejściu 3 kroków od lustra okazuje się, że moja twarz jest niemal biała w porównaniu z resztą ciała i wyglądam głupio i nienaturalnie? muszę sobie dopasować podkład do dekoltu :/ znaczy taki, który z twarzy zrobi mi podobny kolor, jak mam dekolt. a to wyzwanie, bo im ciemniejsze podkłady, tym są bardziej pomarańczowe, a nie żółte, tak więc nie pozostaje mi nic innego niż testowanie.
Jeśli miałabym tutaj wskazać bardzo dobry podkład jeśli chodzi o krycie i jeśli chodzi o wydajność to bym poleciła podkłady Estee Lauder: https://darmarsklep.pl/estee-lauder - ich kultowy Double wear. Zamawiając przez internet, wcale nie jest tak drogo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...