Forum Uroda

Kryjący podkład

~Inka19

~Inka19

Polećcie mi podkład, który używałyście i z którego jesteście naprawdę zadowolone. Szukam czegoś kryjącego i wyglądającego naturalnie, nie pudrowo i 'cakey'.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

SickAngel

SickAngel

Szczerze? ciężko jest znaleźć dobry podkład kryjący i dodatkowo lekki.
Lepiej zainwestować w dobry korektor,który zakryje niedoskonałości.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=29418
Możesz spróbować kombinacji z tym podkładem,znajdziesz w aptece.
Tyle,że trzeba dojść do duużej wprawy w nakładaniu,a wtedy nie będzie efektu maski i kilogramowej tapety.
Jeszcze lepiej sprawdza się punktowo jako korektor.

--

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

84897 sickangel Kobieta, 30 lat, Centrum Polski
Palulina

Palulina

Mi odpowiada Isa Dora Velvet Touch. Dodam, że mam suchą skórę.

87232 palulina Kobieta, 42 lata, Gdańsk
~Inka19

~Inka19

Dzięki. Słyszałam o Dermacolu, muszę spróbować. A Velvet Touch dobrze kryje?

Palulina

Palulina

Dobrze, potrafi nawet przykryć popękane naczynka. Choć w moim przypadku nie są bardzo duże, myślę, że z większymi też dałby radę.

87232 palulina Kobieta, 42 lata, Gdańsk
EcoLeco

EcoLeco

Chyba revlon jest bezkonkurencyjny jeśli chodzi o krycie.

87365 ecoleco Kobieta, 31 lat, Gdynia
kosmetolog Joanna Hirszler

kosmetolog Joanna Hirszler

Odpowiedź eksperta

Dobrze kryjące podkłady posiada w ofercie marka Kryolan. Są to produkty często stosowane do wykonania makijażu teatralnego bądź telewizyjnego.

W przypadku tego typu kosmetyków ważne jest to, aby nakładać je w niewielkiej ilości - mniejszej niż w przypadku zwykłych kosmetyków. Ich krycie jest naprawdę dobre i wystarczy odrobina kosmetyku, aby pokryć skórę całej twarzy. W przeciwnym razie możemy uzyskać nieestetyczną maskę.

Wykonanie tego rodzaju makijażu wymaga początkowo odrobinę treningu ;)

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 32 lata, Warszawa
~Amidela

~Amidela

Również szukam dla siebie jakiegoś dobrego kryjącego podkładu. Co byście polecili?

~Arlette

~Arlette

Zawsze kupowałam najjaśniejsze podkłady i one rzeczywiście zazwyczaj dobrze mi współgrają z cerą. colorstay 150 buff jest wręcz idealny kolorystycznie, jeśli zrobię standardowy test na żuchwie. tylko co z tego, jeśli mój dekolt ma ciemniejszy i bardziej żółty kolor, więc po odejściu 3 kroków od lustra okazuje się, że moja twarz jest niemal biała w porównaniu z resztą ciała i wyglądam głupio i nienaturalnie? muszę sobie dopasować podkład do dekoltu :/ znaczy taki, który z twarzy zrobi mi podobny kolor, jak mam dekolt. a to wyzwanie, bo im ciemniejsze podkłady, tym są bardziej pomarańczowe, a nie żółte, tak więc nie pozostaje mi nic innego niż testowanie.
Jeśli miałabym tutaj wskazać bardzo dobry podkład jeśli chodzi o krycie i jeśli chodzi o wydajność to bym poleciła podkłady Estee Lauder: https://darmarsklep.pl/estee-lauder - ich kultowy Double wear. Zamawiając przez internet, wcale nie jest tak drogo.