Forum Uroda

Buty na jesień

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Halszkaa

Halszkaa

fajne ale skóra ekologiczna :( nie wiadomo jak z jej wytrzymałością. Ale buty mi sie podobają, choć wolaąlbym taką podeszwę bez takiej podeszwy tylko z taką gładką

85290 halszkaa Kobieta, 33 lata, Hrubieszów
zerka

zerka

Nie zmienia to faktu, że buty mi się podobają ;-) Ekologiczna? Kupuję buty zazwyczaj na jeden sezon, max dwa sezony. A jak innym się podobają?

85155 zerka Kobieta, 34 lata, wawa
Pikaczu

Pikaczu

mieszanek stylów? Gdzie Ty tam widzisz mieszanie tych stylów

--

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

85904 pikaczu Kobieta, 29 lat, Koszalin
zerka

zerka

No właśnie - jaka mieszanka stylów? A jakie style tam widzisz? Nie szukaj sobie na siłę sposobu aby być na nie. Konkrety proszę - o ile faktycznie masz coś ciekawego im do zarzucenia ;-)

Palulina

Palulina wpis edytowany

zerka
No właśnie - jaka mieszanka stylów? A jakie style tam widzisz? Nie szukaj sobie na siłę sposobu aby być na nie. Konkrety proszę - o ile faktycznie masz coś ciekawego im do zarzucenia ;-)

Przeszycia i metalowe dziurki przy sznurówkach wyglądają jak w standardowych traperach lub butach trekkingowych, co ogólnie gryzie się z obcasem.
Sportowy styl+obcas kojarzony z elegancją, czyli mniej więcej trampki na obcasie.

87232 palulina Kobieta, 40 lat, Gdańsk
zerka

zerka

Ale nie mówmy o skojarzeniach, a raczej o tym, czy buty się podobają. Kiedy widzę laskę w fajnych butach to nie zastanawiam się czego są one połączeniem tylko stwierdzam - ale laska ma fajne buciki!

~Mała__MI

~Mała__MI

podeszwę bym zmieniła na gładką i kolor zmieniła np na granatowy bo wole ciemniejsze buty a tak to ok są

zerka

zerka

Podejrzewam, że kolorystyka jest zróżnicowana i można sobie dobrać odpowiednie pod siebie. Podeszwa? Ja bym na pewno nie zmieniała, ta jest ok, chociaż wiadomo, że to zależy od upodobań.

nescafe

nescafe

Buty są ciekawe i wyglądają na wygodne. Podoba mi się ta wywijana cholewka.

--

Zatrzymaj się na chwilę. Spójrz przed siebie.

87388 nescafe Kobieta, 40 lat, Gdynia
Palulina

Palulina

zerka
Ale nie mówmy o skojarzeniach, a raczej o tym, czy buty się podobają. Kiedy widzę laskę w fajnych butach to nie zastanawiam się czego są one połączeniem tylko stwierdzam - ale laska ma fajne buciki!

Więc stwierdzam, że buty mi się nie podobają. Zostałam poproszona o uzasadnienie - uzasadniłam. Proste.

87232 palulina Kobieta, 40 lat, Gdańsk
Igraszka

Igraszka

a co sądzicie o takich bucikach: buciki

--

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

87105 igraszka Kobieta, 26 lat, gdzieś za tęczą
zerka

zerka

Tak czy siak - buty są już moje. Odpowiadają mi w 100%, ładnie wyglądają, nie będę wyglądała tak samo jak wszystkie inne dziewczyny ;-) Kiedy buciki będą już u mnie to na pewno wrzucę fotkę z nimi ;-)

zerka

zerka

A swoją drogą - jakie buty wy kupiłyście na jesień/zimę?
Chwalcie się - chętnie poznam inne podejście do stylu jesiennego. Ja niby mam specyficzne ;-)

zerka

zerka

Niektóre propozycje są nawet nawet, ale mimo wszystko uważam, że buciki, które ja pokazałam są ładniejsze ;-) Oczywiście każdy ma swój styl i własne oczekiwania - kwestia dobrania czegoś odpowiedniego po prostu dla siebie.