Forum Uroda

Jak poszerzyć usta?

~Radzia

~Radzia

Hej,
Mam strasznie wąskie usta i chciałabym je powięszyć opytcznie. Czy są jakieś na to sposoby? Słyszałam o błyszczykach powiększających usta, czy któraś je miała?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Achaa

~Achaa

ale chodzi ci, że małe czy wąskie?
Jeśli wąskie to możesz np kupić konturówkę do ust w kolorze twojej szminki i obrysować nią usta poza ich konturami, potem szmina i masz większe usta. Dobrym sposobem jest malowanie się jasną nude szminką i na to błyszczyk. Ja mam pełne usta, a mimo wszystko maluję się szminką i na to błyszczyk, wtedy są takie mmmm :) hehe

Pikaczu

Pikaczu

ja miałam ten powiekszający usta błyszczyk i kto co lbui że tak powiem. Mnie nie przypadł do gustu bo zbyt mocno podrażniał.

--

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

85904 pikaczu Kobieta, 29 lat, Koszalin
~Zoella

~Zoella

A może kwas hialuronowy? Dzięki zabiegom z kwasem hialuronowym można spotęgować objętość ust, zmienić delikatnie kształt, podnieść opadające kąciki. Jest to zabieg dla osób w różnym wieku. Po zabiegu powiększania, usta są pełniejsze, mocniej zarysowane i nawilżone. Twarz nabiera młodszego wyglądu, więc warto spróbować, zwłaszcza że kwas hialuronowy jest w 100% bezpieczny. Polecam taki zabieg (ja robiłam w klinice Krajewski i jestem zadowolona).