Skocz do zawartości
Forum

Jak poszerzyć usta?


Gość Radzia

Rekomendowane odpowiedzi

ale chodzi ci, że małe czy wąskie?
Jeśli wąskie to możesz np kupić konturówkę do ust w kolorze twojej szminki i obrysować nią usta poza ich konturami, potem szmina i masz większe usta. Dobrym sposobem jest malowanie się jasną nude szminką i na to błyszczyk. Ja mam pełne usta, a mimo wszystko maluję się szminką i na to błyszczyk, wtedy są takie mmmm :) hehe

Odnośnik do komentarza

A może kwas hialuronowy? Dzięki zabiegom z kwasem hialuronowym można spotęgować objętość ust, zmienić delikatnie kształt, podnieść opadające kąciki. Jest to zabieg dla osób w różnym wieku. Po zabiegu powiększania, usta są pełniejsze, mocniej zarysowane i nawilżone. Twarz nabiera młodszego wyglądu, więc warto spróbować, zwłaszcza że kwas hialuronowy jest w 100% bezpieczny. Polecam taki zabieg (ja robiłam w klinice Krajewski i jestem zadowolona).

Odnośnik do komentarza

dla mnie wypełniacze to już ostateczność... według mnie jeśli chce się optycznie powiększyć usta to lepiej zdecydować się na makijaż permanentny. W Warszawie świetne usta (i brwi) robi Dominika Kossakowska z Jest Pięknie. Wystarczy kontur plus cieniowanie i mówie ci że efekt masz gwarantowany :) a do tego nie wyglądasz jak jakiś plastik

Odnośnik do komentarza

Najlepiej za pomocą kwasu hialuronowego. Jest to bardzo bezpieczny i naturalny zabieg z uwagi na to,ze kwas hialuronowy jest substancją naturalnie wystepującą w organizmie.Operacji na stałe nie polecam bo w większości przypadków trudno jest odwrócić efekt jesli nie będzie nam odpowiadał.
Za to kwas hialuronowy w organizmie za jakiś czas zaniknie. Na tej stronie możecie sobie poczytac o tym na czym zabieg konkretnie polega i jak wyglada:
http://wzdrowymcielezdrowyduch.com/marzysz-o-wiekszych-pelnych-ustach-jest-na-to-sposob/

Sama sie zdecydowałam i jestem zadowolona :) Usta wyglądają o wiele, wiele lepiej!

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudiach

Ja również polecę Ci wypełnienie ust kwasem hialuronowym. Zabieg trwa maksymalnie 40 minut wraz z podaniem maści znieczulającej. Po iniekcji jednej ampułki kwasu 1ml usta wyglądają rewelacyjnie, są wypełnione i „wydobywają się” tworząc ładny kontur. Zabieg jest bardzo prosty więc myślę, że większość lekarzy wykonuje go solidnie, nawet na szkoleniach z medycyny estetycznej. Po pierwszym wypełnieniu zmiana objętości będzie delikatna.
Jeśli chodzi o błyszczyki powiększające to nie ma porównania do wypełnienia ust.

Odnośnik do komentarza

Ja też nic innego tak nie polecam jak wypełnianie ust kwasem hialuronowym. Pamiętaj by wybrać tez dobrą klinikę, sprawdzić warto uprawnienia lekarza. Nie wiem jak to teraz wygląda, ale wiem, że ten zabieg moze wykonywac tylko i wyłącznie lekarz medycyny estetycznej. Dwa- bardzo wazny jest preparat, który ma być wstrzyknięty. By potem sie nie okazało, ze będzie trzeba ściagać, bo zrobiły sie jedne wielkie grudy. Z mojego doświadczenia polecam Ci Restylane Kysse. Porównując usta po innych preparatach ten wypada najlepiej. Nie ma sztucznego napompowania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...