Skocz do zawartości
Forum

Wasze ulubione kosmetyki


marysiaaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam włosy blond, trochę zniszczone, więc odkąd pojawiły się kosmetyki Ultimate Blond w Great Lengths przekonałam się do ich stosowania. Efekty są już widoczne, kuracja tymi kosmetykami jest warta polecenia. Mają w ofercie też inne kosmetyki, ktore zamierzam w późniejszym czasie wypróbować.

Odnośnik do komentarza
Gość lucia3994

Jest ich trochę:

olejek kokosowy
olejek arganowy
kosmetyki firm sylveco oraz vianek ( cudownie pachną oraz mają naturalne składy....)

Dobrze jest nauczyć się czytać etykiety w kosmetykach: https://rodzinazdrowia.pl/kosmetyki-pod-lupa-jak-czytac-etykiety . Niestety ale nie zawsze to co jest reklamwoane jest najlepsze w składzie i zdarza sie,ze kosmetyki największych firm mają składy wprost tragiczne....

Odnośnik do komentarza
Gość AfraAluska

Dla mnie ostatnio ulubione są kosmetyki marki Neutrogena linii Hydro Boost. Nie wiempozostawia, czy miałyście okazję ich używać, ale jeśli raz się spróbuje, to krem w żelu oraz balsam do ciała z pewnością na długo zagoszczą w Waszej łazience. Zarówno krem, jak i balsam mają żelową konsystencję, co sprawia, że bardzo dobrze się rozprowadzają i wchłaniają. Na skórze nie pozostawiają tłustego filmu w przeciwieństwie do innych kosmetyków o nawilżających właściwościach. Co ciekawe, linia Hydro Boost zawiera kwas hialuronowy, który sprawia, że skóra nawilżana jest stopniowo wtedy kiedy tego potrzebuje. Działanie kremu odczuwalne jest przez 24 godziny. Lekko niebieskawy odcień kosmetyków sprawia, że nie widać na skórze białych smug. Za to efekt odświeżenia i chłodzenia odczuwalny jest już po pierwszym użyciu. Sam zapach jest delikatny, lekko mydlany, więc od razu czuje się człowiek taki... czysty :) Balsam do ciała jest w wygodnym do użycia opakowaniu z dozownikiem. Łatwo się więc go aplikuje. Opakowania są estetyczne w niebieskich barwach i dobrze prezentują się w łazience na półce. Kosmetyki dostępne są w Rossmanie.

Odnośnik do komentarza

skarpetki byOlie http://byolie.com/pl/dzialanie-epilfeet/ moje stop w lecie bardzo szybko się przesuszają i potem ciężko je doprowadzić do ładnego wyglądu, ale dzięki tym skarpetkom w parę dni i przy minimalnym wysiłku dbm o stopy, kupiłam nawrt moejmu facetowi który ma mega suche piety i zaczynala mu skora pękać, po skarpetkach skóra zrobiła się dużo gładsza i miękka

Odnośnik do komentarza

W zasadzie to nie. Różnią się jedynie zapachem. Męskie mają zwykle mocniejsze bardziej korzenne zapachy, kobiece kosmetyki są delikatniejsze.

Sama robię sobie kremy, tak samo na twarz zamiast toników sklepowych nakładam naturalne hydrolaty i od kiedy to robię to zauważyłam znaczne polepszenie stanu mojej skóry.

Polecam również ręcznie robione mydła Olivia plum: https://www.oliviaplum.pl/ - szczególnie ich mydło z różową glinką, które idealnie wprost nawilża. Jest to aktualnie jedyny kosmetyk, który kupuje a nie robię ( za wyjątkiem tych do makijażu).

Odnośnik do komentarza

Jako, że wiecznie mam problemy z wyglądem ust, to zależy mi na tym kosmetyku - https://fridge.pl/1-5-lips-cream Tzn. jest to kosmetyk, który znalazłam po długich poszukiwaniach. Dobra jakość, może nawet bardzo dobra. Przede wszystkim chodzi o to, że on długotrwale poprawia elastyczność ust. Wyglądają one zdecydowanie lepiej, zdrowiej, a rzeczywiście większość kosmetyków z tej kategorii nie daje kompletnie nic.

Odnośnik do komentarza

Moja przyjaciółka sobie bardzo chwali kosmetyki z kolagenem, mówi że po nich jej skóra wyładniała i się odmłodziła :) Też stosujecie? Macie jakieś swoje sprawdzone metody na to jak wybierać kosmetyki z kolagenem ? które używacie?

Odnośnik do komentarza
Gość elemelka33

ja dla ostatnio odkryłam krem pod oczy marki christian laurent i z miejsca stałam się fanką. Nie miałam nigdy wcześniej tak dobrego kremu pod oczy. Daje mega nawilżenie skóry w okół oczu i nie podrażnia ich. Myślę, że sprawdzi się zarówno dla osób starszych i jak i młodszych właśnie ze względu na silne nawilzenie :)

Odnośnik do komentarza

hmmm ja stawiam na kosmetyczny minimalizm... zauważyłam po prostu, że moja skóra najlepiej czuje się bez sztucznych kosmetyków, gdy może swobodnie oddychać. Raz na jakiś czas pozwalam sobie na jakiś zabieg kosmetyczny i mogę tutaj polecić np. zabieg endermologii - jest fantastyczny, poprawia napięcie skóry i odnoszę wrażenie jakby zmniejszał moje zmarszczki. Tutaj możecie o nim poczytać więcej: https://www.mybodyclinic.pl/endermologia Ale nie myślcie też, że skoro jest napisane że zabieg na celluit to on całkiem zniknie... raczej tego typu zabiegi niwelują niż całkiem likwidują.

Odnośnik do komentarza
Gość MArta5544

Moim ulubionym kosmetykiem jest żel do kąpieli 7 ziół marki Hildegard Braukmann. Uwielbiam kosmetyki które mają w składzie naturalne rośliny a nie chemię. ten kosmetyk poprawia krążenie i działa tonizująco a ponadto ma świeży i fajny kwiatowy zapach.

Odnośnik do komentarza

~Ormianka23
Im mniejszy skład danego kosmetyku tym mniej szkodliwy dla naszego organizmu. Z mojej strony bardzo polecam naturalny kosmetyk do pielęgnacji tatuażu Tattoo Butter Loveink http://loveink.pl Który nie ma żadnych substancji ropopochodnych czy konserwantów.

Mój ulubiony kosmetyk do tatuażu. I uwielbiam wszystkie zapachy ;) Czy to papayę czy pomarańcze i aloes.

Odnośnik do komentarza
Gość dominika00
Polecam molash.pl/  Wraszcie znalazłam coś co działa i faktycznie, u mnie nawt po 3 tygodniach zauważyła że rzęsy się wzmocniły, pociemniały i wydłużyły. Cieszę się na kolejne tygodnie z odzywką bo na pewno będzie tylko lepiej. Ja nie przedłużam już rzęs bo tak naprawdę moje drogie nie musze tego robic.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...