Skocz do zawartości
Forum

Wasze ulubione kosmetyki


marysiaaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Malyna
Loreal True match i revlon do tego cienie PUPA oraz naked3 no i rimmel maskara :P

masz rację ;)
może te loreal mają niezbyt idealne dla Polek odcienie, ale itak są najlepszymi podkładami jeśli chodzi o lekkość i konsystencję.

A PUPA też moja siostra poleca ;)

Odnośnik do komentarza

~maxineczkaa
sprawdzone?
+ mydło barwa siarkowa i krem z tej firmy (a także maseczki)
+ lekki i łatwy w dobraniu odcienia podkład Loreal true match, swoje kosztuje ale mysle ze jest wart tej ceny
+ szampon liliputz ale żel pod prysznic też jest świetny do włosów

hm, wiesz co ja używałam serię barwa siarkowa. i powiem tak, byłam w związku z trądzikiem u dermatologa. i odradził te siarki, bo ponoć to nic nie daje. A moje zdanie jest takie. Dają efekt, ale na chwilę. Posmarujesz - trądzik jest złagodzony. A później znowu się nasila. Na trądzik najlepszym lekiem jest kochający chłopak+wakacje+uśmiech.

Odnośnik do komentarza

Z moich ulubionych kosmetyków numerem jeden jest krem Eloderm - niby dla niemowląt a idealny dla dorosłych delikatny bezzapachowy z duża ilościaa olejków i innych składników łagodząco nawilżających. Pokonał moją bardzo suchą skórę i no jak tu się nie zakochać;
do zmywnia makijażu również polecam płyny dwufazowe ja kurat i ten z nivea i tn z ziaji bardzo lubię albo zwykły olej kokosowy :);

Odnośnik do komentarza

Do różnych części ciała różne, np. do twarzy idealnie sprawdza mi się już od dawna Bielenda: płyn micelarny do oczyszczania po makijażu, serum z kwasem hialuronowym i krem nawilżający.

Do pielęgnacji całego ciała pod prysznic bardzo sobie cenię Le Petit Marseillais, np. kremy pod prysznic, ostatnio ten z mleczkiem migdałowym://www.le-petit-marseillais.pl/zele-pod-prysznic/kremowy-zel-pod-prysznic-le-petit-marseillais-mleczko-migdalowe, po którym właściwie nie mam potrzeby smarować już ciała dodatkowo balsamem.

A z kosmetyków kolorowych, to od lat puder i tusz do rzęs Clinique i delikatne kremy CC z Ziai, dzięki którym pozbyłam się problemu z kaszką na twarzy.

Odnośnik do komentarza

@KarlSlo u mnie też ostatnio oleje bo jakoś ciągle nie mogłam doprowadzić skóry do normy po zimie. Ubóstwiam zapach olejku arganowego - cudownie nawilża skóre, ale kupiłam też sobie serum naprawcze w Drogerii ekobieca.pl właśnie na bazie tego olejku. Odżywiło włos i dodało mu blasku - poprawa jest mega a to dopiero 2 tydzień kuracji

Odnośnik do komentarza

Moi faworyci:
- www.le-petit-marseillais.pl - przede wszystkim nawilżające mleczko z algami i minerałami morskimi i żel do kąpieli z kwiatem wiśni
- nieśmiertelny krem Nivea
- lakiery do paznokci Zoya
- Yves Rocher - cienie do powiek i róże oraz płyn dwufazowy do demakijażu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...