Forum Uroda

Styl militarny

~Pomponik

~Pomponik

Hej,
Co sadzicie o stylu militarnym? Mi się strasznie podobają marynarki i płaszcze stylizowane na mundury:) Do tego strasznie lubię kolor wojskowej zieleni. Ale ostatnio usłyszałam że taki styl nie pasuje kobiecie? Co sądzicie o takich inspiracjach modowych?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Pikaczu

Pikaczu

nie znosze wojskowej zieleni. Ale sam styl militarny już lubię. Strasznie mi się podobają płaszcze w tym stylu, buty oficerki i pagony na niektórych bluzkach:)

--

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

85904 pikaczu Kobieta, 30 lat, Koszalin
Roszpunka

Roszpunka

nie lubię tego stylu, moim zdnaiem jest on za bardzo męski. I małó której kobiecie to pasuje. Oficerki kojarzą mi się z butami do jazdy konnej i tylko w takim wydaniu jestem w stanie je zaakceptować

85428 roszpunka Kobieta, 31 lat, Łódź
czartacz

czartacz

a ja uwielbiam styl militarny, zależy też czy lubisz ubierać się bardziej kobieco czy np. luźnie, ja na co dzień lubię luźne ubrania, więc wtedy ten styl jak najbardziej pasuje.

86322 czartacz Kobieta, 30 lat, Warszawa
austeria

austeria

hmm to ja jestem jakaś dziwna, bo lubię zarówno styl bardzo kobiecy, jak i styl militarny :)

15475 austeria Kobieta, 14 lat, Gliwice
Halszkaa

Halszkaa

ja jestem zakochana w płaszczach militarnych:) Uwielbiam je.

85290 halszkaa Kobieta, 34 lata, Hrubieszów
pink elephant

pink elephant

po co Ci takie płaszcze> styl ten spelnia swoje funkcje jest po cos a ubieranie sie w moro czy cos na zakupy jest glupie

84373 pink-elephant Kobieta, 33 lata, Złocieniec
Pikaczu

Pikaczu

Pink ale tu nie chodzi o płaszcz w moro albo taki typowy płaszcz wojskowy. Te płaszcze o których pisżą dziewczyny sa wzorowane na mundurach, mają np pagony na ramionach, są dwurzędowe. Wpisz sobie w google i zobacz o co chodzi

--

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

85904 pikaczu Kobieta, 30 lat, Koszalin