Skocz do zawartości
Forum

Spalone włosy u nasady


Gość carlos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Farbuję włosy na blond od około 5 lat. Bardzo o nie dbam, używam odzywek, rzadko suszę czy prostuję, a jeśli już tak to zabezpieczam. Wiele razy nacięłam się na fryzjerów więc postanowiłam na koloryzację w domu farbami fryzjerskimi. Do tej pory wszystko było w porządku, włosy farbowałam wczoraj, dodam, że same odrosty, nie farbuję całych, dzisiaj zrobiłam maskę, jak zwykle i przy czesaniu, oczywiście grzebieniem zaczęły mi się kruszyć u nasady ! Bardzo prosze o poradę, boję się ich znowu myć, i boję się że będę miała łyse na czubku i że spaliłam cebulki. Prosze o pomoc :( !!! Zrobię wszystko i wydam każde pieniądze !

Odnośnik do komentarza

idź do dermatologa, bo ja tak sobie zrobiłam Palette. I po jakimś czasie byłam łysa pod spodem. Dermatolog przepisze ci maści, coś na odrost włosów, odżywki, tabletki - on już będzie wiedział co. I nie zwlekaj, bo możesz zostać łysa naprawdę

Odnośnik do komentarza

Pikaczu
możesz iść do apteki i poprosić coś na odbudowę włosów, wiem że vichy ma taką całą serię, ale to drogie kosmetyki więc trochę wydatków Cię czeka.

taaaa sama to ona tego nie wyleczy. Też tak próbowałam, to straciłam połowę włosów

Odnośnik do komentarza

Przykro mi,nie pomogą Ci ani odżywki ani maski czy ampułki.To co ma spaść to spadnie.Oczywiście,że możesz stosować najróżniejsze kosmetyki np.cement Kerastase czy ampułki regenerujące ale pomogą trochę tylko tym włosom,które nie spadły i tym,które jeszcze nie urosły.Cebulek sobie nie spaliłas,najpierw musiałabyś spalić sobie skóre głowy.Strasznie mi przykro.Jeśli można zapytać,to kiedy ostatniofarbowałaś włosy?Jaką farbą teraz a jaka wczesniej no chyba że był to rozjaśniacz?I ile czasu włosy sie farbowały?
POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...