Skocz do zawartości
Forum

Jakie dodatki do pomarańczowej sukienki?


austeria

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie kobietki,
idę na ślub we wrześniu i zastanawiam się jakie dodatki dobrać do takiej sukienki:
(już ją kiedyś pokazywałam w wątku o najnowszych zdobczach)

Tekst linka

myślałam nad brązem ale wydaje mi się to trochę zbyt mdłe.. bardzo podoba mi się granat z pomarańczem, ale czy nie będzie to zbyt rażące? a może się ubrać tak jak "manekinka" i wybrać szarość? kompletnie nie wiem..

Odnośnik do komentarza

oj dziewczyny, dziękuję Wam za rady, wyróżnialiśmy się na tym ślubie strasznie :D haha wszyscy mieli jakieś mdłe kolory tak jak podejrzewałam, niebieski, malinowy..i kremowy, kremowy, kremowy...;/ a my z mężem wyskoczyliśmy fiolet/pomarańcz :D było pięknie :))

ale do sukienki nie umiałam znaleźć paska fioletowego nigdzie więc wzięłam czarny, do tego mały naszyjnik z czarnych piórek (przerobiony z kolczyka, bo nie mam sziurek w uszach a strasznie mi się podobały;)), więc z fioletu to miałam tylko kopertówkę (piękną z atmosphere) i koszulę z krawatem mężą ;) jednak myślę że tak lepiej wyszło niż jakbym wszystko miała we fiolecie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Artemida

Pomarańczowa sukienka- pomarańczowa bielizna:P Ktoś musiał to pierwszy powiedzieć. Kupuję swoją najczęściej na e-felinie, polecam, ale sama zdecyduj czy Ci odpowiada stamtąd. Przypomniał mi się zeszłoroczny wypad na plaże:P Hehe. Udanych weselnych łowów, po to są weseliska, co nie?:P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...