Skocz do zawartości
Forum

Zmarszczki w bardzo młodym wieku


Gość załamananastolatkaa

Rekomendowane odpowiedzi

a od czego jest medycyna estetyczna? Po to ją wymyślono, żeby można było z niej korzystać, ja mam 25 lat i usuwam zmarszczki w http://www.bellazone.pl/ dla mnie to żaden powód do wstydu. Najwazniejsze jest moje samopoczucie. Ja czuję się dzięki niej super i uważam że każda osoba która ma jakieś kompleksy powinna sobie po prostu dzięki takim zabiegom pomagać. To znacznie poprawia komfort życia

Odnośnik do komentarza

Tego typu zmarszczki są spowodowane intensywna mimika. Moga sie pojawic nawet w młodym wieku i czesto nie mamy na nie wpływu bo marszczymy sie nieświadomie. Jest jednak kilka sposobów i na takie zmarszczki:
http://www.panoramastylu.pl/medycyna-estetyczna-skuteczna-recepta-na-zmarszczki.html

O czym możecie sobie poczytać na tej stronie. Są to zabiegi. Jednym z bardziej polecanych zabiegów jest na przykład botoks. Ktory jest wykonywany równeiż i u młodych osób aby zapobiec powstawaniu większej ilosci zmarszczek.

Odnośnik do komentarza
Gość Haneczka Omnia

Ja akurat mam 30 lat i mam zmarszczki mimiczne:/ Ja z początku stosowałam kremy ale bez wiekszych rezultatów. Dopiero zabieg wampirzego liftingu w Dzięgielewska Instytucie Oka dał taki efekt jaki chcialam ;) poprawiałam okolice dekoltu ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tez tak miałam, ze zmarszczki zaczęły mi sie szybko pojawiać. Dlatego zdecydowałam się na zabieg wampirzego liftingu z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego w Dzięgielewska Instytucie Oka. W sumie zabieg miałam robiony w zeszłym roku i bardzo polecam. U mnie głównie problem był ze zmarszczki przy oczach

Odnośnik do komentarza

~Eve881
Ja tez tak miałam, ze zmarszczki zaczęły mi sie szybko pojawiać. Dlatego zdecydowałam się na zabieg wampirzego liftingu z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego w Dzięgielewska Instytucie Oka. W sumie zabieg miałam robiony w zeszłym roku i bardzo polecam. U mnie głównie problem był ze zmarszczki przy oczach

Tez byłam ostatnio na osoczu, tylko w klinice dr legrand i jestem zadowolona, bo widzę stopniowy wzrost jędrności skory. Mam mieć jeszcze dwa zabiegi. Zobaczymy jak będzie po całej serii

Odnośnik do komentarza
Gość Omnia1988

Zmarszczki mozna też wypełniać kwasem hialuronowym, sama miałam i bardzo polecam wypełnianie kwasem Restylane bo jest bezpieczny, ma rejestrację FDA, a to bardzo ważne. No ale autorka miała 17 lat, więc może miała zmarszczki mimiczne?

Odnośnik do komentarza

~Eve881
Ja tez tak miałam, ze zmarszczki zaczęły mi sie szybko pojawiać. Dlatego zdecydowałam się na zabieg wampirzego liftingu z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego w Dzięgielewska Instytucie Oka. W sumie zabieg miałam robiony w zeszłym roku i bardzo polecam. U mnie głównie problem był ze zmarszczki przy oczach

Super sprawa, byłam na tym zabiegu właśnie tutaj zresztą. Jak i zresztą na zabiegu blefaroplastyki. Nie wyglądam przynajmniej jakbym była wiecznie smutna.

Odnośnik do komentarza
Gość kasieńk9a

Czyli jest to tak zwana lwia zmarszczka,cóż w takim przypadku pomaga botoks, albo kwas hialuronowy, ale ty jesteś młodziutka! Masaz i odpowiednia pielęgnacja w twoim przypadku myślę ze starczy. Ja zaś takie zmarszczki głebokie wypełniałam w klinice dermed w Krakowie botoksem :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kamila Kle

Po porodzie na czole zrobiła mi się spora zmarszczka poprzeczna. Nie chciałam jakoś mocno inwazyjnie się jej pozbywać, ale same kremy nie dawały rady. Czytałam o tej infuzji tlenem, ale nie powiem, że od razu zapisała się na zabieg. Trochę to trwało. Efekt w moim przypadku wymagał kilku powtórzeń, ale jestem naprawdę dziś zadowolona. Zabieg robiłam w Ego Med Spa w Krakowie

Odnośnik do komentarza

Ja również od zawsze miałam zmarszczki, mimo młodego wieku, taka moja uroda. Jak tylko miałam taką możliwość, zdecydowałam się na botox, który zlikwidował tzw. lwią zmarszczkę na czole. Cieszę się, że się na to zdecydowałam :) Od tego czasu regularnie powtarzam zabieg, a chodzę do dra Rosińskiego w gabinecie Aestetic Clinic (https://www.wrosinski.pl/) - mogę szczerze polecić :)

Odnośnik do komentarza

Wypróbuj sobie krem do cery z oznakami starzenia i naturalnym składem Vege Skin Diet Bielendy. JEstem niewiele po 20stce i również borykam się z pierwszymi zmarszczkami. Powiem Ci, że to pierwszy krem do twarzy, który faktycznie działa i widzę zauważalną różnicę w głębokości zmarszczek. Dodatkowo super nawilża i pielęgnuje.

Odnośnik do komentarza
Gość singielka

Miałam i dalej niestety mam przypadłość zapominania okularów, choć wiem, że następstwem tego jest marszczenie czoła, a co za tym idzie zmarszczki. Niestety u mnie czoło już swoje przeszło i trochę tego słońca widziało :). Wiek też robi swoje... Podjełam decyzje o podanie się zabiegowi usunięcia tych zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego z pomocą fachowców z kliniki Dethloff. Był to genialny pomysł! Czoło prezentuje się kilkanaście lat młodziej, jest doskonale wyrównane. Co do kliniki to ciesze się, że zaufałam moim koleżanką, które mi poleciły mi ją - patrząc na przebieg i jakość zabiegu lepiej trafić nie mogłam. Cena też zachęcająca 950zł (zamiast 1350zł). Wszystko się pięknie!

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.02.2020 o 10:15, Gość MimiB napisał:

Kremy jedynie co dają to efekt placebo i tyle. Co do kliniki Dzięgielewska Instytutu Oka to byłam tutaj  na badaniach typu dno oka itd. ? Ale z takiej oferty jak osocze bogatopyłkowe z chęcią również skorzystam 

miałam tutaj ten zabieg i bardzo dobrze, że się na niego zdecydowałam. Efekt na prawdę w porządku. Jest tylko jedno, ale, tzn nie do kliniki czy zabiegu, tylko do predyspozycji. O ile pamiętam, to chyba nie można mieć chorej tarczycy, hemoglobine tez trzeba mieć na dobrym poziomie. Co do kliniki to super, zwłaszcza pani dr Monika Dzięgielewska ?

Odnośnik do komentarza
Gość wanda694

Nie ma co się bawić z kremami itd. Tylko wrocławski Esderm jeżeli chodzi o medycynę estetyczną i likwidację zmarszczek. Skorzystałam z botoxu i moja skóra chyba jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze, nawet jak miałam 20 lat.. Gwarancja cudownego efektu! 

Odnośnik do komentarza
Gość HaniaPat

Nie miałam żadnych problemów ze zmarszczkami gdzieś tam  w wieku 25 lat itd. ja miałam zabieg wampirzego liftingu, ale w wieku 32 lat, bo mi sie kurze łapki zaczęły robić. A zabieg miałam w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...