Skocz do zawartości
Forum

Rysowanie wygolonych brwi


Gość anetea

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc
mam pytanie
podgolilam sobie brwi, a wlasciwie usunelam cale bo nie podobala mi sie szerokosc cienkie wloski w ogole byly brzydkie. Teraz chce malowac kreseczki czarna kredka. Problem taki ze jak jest goraco kredka sie troche rozplywa. Jakie macie sposoby na rysowanie brwi? Uzywacie jakichs technik albo specjalnych kredek?

Odnośnik do komentarza

ahahahaha trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby zgolić brwi, a potem je sobie rysować hahahaha :D hardkor.
anetea - czy jesteś plastikiem? Bo na to mi wygląda :D ja bym padła ze śmiechu gdyby mi przed 0czami stanęła dziewczyna z narysowanymi brwiami :D

Odnośnik do komentarza

Halszkaa
Achaa czemu od razu nazywasz kogoś plastikiem? Jak chce to rysuje....

pewnie, że jak chce, to rysuje, ale to wygląda przekomicznie :))) wiem, bo widziałam. I przeważnie brwi sobie rysują dziewczyny w stylu przesadzona barbie dziunia :D

Odnośnik do komentarza

A przyszło Wam do głów puste lalunie że może przed wami stanąć osoba chora onkologicznie albo na lysienie plackowate i zwyczajnie ich nie mieć choćby bardzo chciała????? Wtedy jedyna alternatywa jest namalowanie ich i nie świadczy to o ich mądrości tylko o braku innych możliwości . Jednak żeby zdać sobie z tego sprawę trzeba być człowiekiem wrażliwym i mądrym , a nie ograniczonym oceniającym innych po pozorach.....

Odnośnik do komentarza
Gość monika912

a czy przypadkiem nie lepiej zamiast rysować brwi to postawić na makijaż permanentny? w Warszawie Dominika z Jest Pięknie na Wilczej robi świetne brwi (zresztą usta i kreski na oczach też). To jest o wiele praktyczniejsze rozwiązanie, przynajmniej wiesz że w ciągu dnia nic ci nie spłynie czy się nie rozmaże ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...