Skocz do zawartości
Forum

Chippendales


lilka29

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie ze tylko desperaci i samouki machaja swoim przyrodzeniem przed laskami, profesionalny taniec striptizera nie polega na rozebraniu sie do naga. Widzialam taki pokaz i byl o niebo lepszy od tego z machajacymi przen nosami przyrodzeniami.
Takiego machacza tez bym nie chciala napewno , bo to nic pieknego ani nic fajnego ;-)

Odnośnik do komentarza

no dokładnie nie pisz caps lockie.. naprawdę każdy widzi i umie czytać nawet jak post jest napisany normalnymi literami...
Co do wieczoru panieńskiego to bez przesady ok trzeba się wyszaleć ale z jakimiś granicami. Skoro ktoś nie lubi to jego sprawa. Mnie to np śmieszy i trochę obrzydza wręcz jak tacy panowie ocierają się swoimi klejnotami o kobiety a te się z tego cieszą... jakby penisów nie widziały

Odnośnik do komentarza

Jak już mowa o tańcach erotycznych, to sama ostatnio zastanawiałam się, czy taki striptizer Starachowice  byłby dobrym rozwiązaniem na wieczór kawalerski. Znajoma doradziła mi, że tego typu usługi można znaleźć w ofercie firmy https://www.tancerkaerotyczna.pl/striptizerka-kielce-opoczno-skarzysko-kamienna-starachowice/ i jestem ciekawa, czy to dobra atrakcja. Dajcie znać, co na ten temat sądzicie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...