Skocz do zawartości
Forum

Silne wypadanie włosów


Rekomendowane odpowiedzi

Zgłębiłam trochę temat biotyn bo sama miałam problem z wypadaniem włosów. To, że zastosujemy dawke 10 mg tak jak piszesz nie oznacza, że wszystko się wchłonie niestety. Byłam u Pani trycholog jak i dermatologów. Wg nich dawna 2,5 mg wystarczy o ile bedzie sie dobrze wchłaniało. Dodatkowo aminokwasy i zdrowa dieta. W moim przypadku pomogło.

Odnośnik do komentarza

Bo wiesz co, powiem z doświadczenia - trycholog trychologowi nierówny, niestety. Ja też mam za sobą bardzo nierówną walkę z wypadaniem włosów. Naprawdę sporo przeszłam i pomogła mi dopiero wizyta z Centrum Neonia, w Krakowie. Przyznaję, że traktowałam ją jako ostatnią deskę ratunku. 

Odnośnik do komentarza

Witaj. Mi też wypadają włosy i do tego wolno rosną.  Byłam u kilku dermatologów i jednoznacznie polecili mi Minovivax 5% i Belid SR. To pierwsze to wcierka do włosów, a to drugie to tabletki z biotyną, cynkiem i miedzią. Polecam bardzo!!! Ja jeszcze zrobiłam mezoterapię głowy 3 serie. Ból jak cholera, ale warto. Wypróbuj te preparaty na początek. Każdy dermatolog Ci to wypisze. Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.03.2020 o 18:56, Gość XXXXX napisał:

Zgłębiłam trochę temat biotyn bo sama miałam problem z wypadaniem włosów. To, że zastosujemy dawke 10 mg tak jak piszesz nie oznacza, że wszystko się wchłonie niestety. Byłam u Pani trycholog jak i dermatologów. Wg nich dawna 2,5 mg wystarczy o ile bedzie sie dobrze wchłaniało. Dodatkowo aminokwasy i zdrowa dieta. W moim przypadku pomogło.

Dobrze mówią. Polecam Amocon Forte C. To źródło aminokwasów i paznokcie mocniejsze ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...