Skocz do zawartości
Forum

Silne wypadanie włosów


Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze możesz użyć maski do włosów VAX ona jest dla osób po chemii ale do osłabionych i łamliwych włosów też się nadaje. PO drugie skrzyp:) Kup sobie dobre tabletki ze skrzypem. PO trzecie rozczesuj włosy przed myciem - mniej się poplączą, po czwarte po myciu odzywka i rozczesuj je po raz drugi tylko tym razem grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami.
A i jak czeszesz to zaczynaj od końcówek i idź do góry, nie szarp włosów.

Odnośnik do komentarza

W ciągu każdego dnia możliwa jest utrata około 100 włosów. Niekiedy wydaje nam się, że ilość ta jest zastraszająco duża - w szczególności, gdy włosy są długie.

Powinnaś udać się do dermatologa po poradę. W razie potrzeby skieruje Cię on na odpowiednie badania. Przed wizytą możesz zebrać i przeliczyć włosy, które wypadły danego dnia.

Odnośnik do komentarza

Nie zawsze na takie mocne wypadanie pomagają odżywki, czy zwykłe suplementy. W moim przypadku świetnie sprawdził się Piloxidil – lek przeciw wypadaniu włosów. Wystarczy stosować go dwa razy dziennie – aplikować na skórę głowy, a dostępny jest bez recepty

Odnośnik do komentarza

U mnie bardzo pomogło stosowanie serum Hair Medic. Jedna rzecz a zastępuje kilka różnych preparatów, gdzie jeden dba o odbudowę, drugi o porost, trzeci jeszcze łagodzi podrażnienia....tutaj mam wszystkie te efekty w jednym produkcie (ale jest to produkt z 14 aktywnymi organicznymi składnikami, stąd takie wszechstronne działanie).

Odnośnik do komentarza
Gość mamusiaa565

Niedawno urodziłam i się przeraziłam tym jak wyglądaja moje włosy, mocno się przerzedziły. Są suche i bez blasku zupełnie, koleżanka mi poleciła vitapil mama. Skład wygłada obiecująco, dużo krzemu, żelazo, nawet kwas foliowy i też dużo innych witamin i minerałów, które maja pomóc wzmocnić włosy i zmniejszyc wypadanie.

Odnośnik do komentarza
Gość AnnaKRt

Hej, ja brałam vitapil mama po ciąży. Niestety mały ssak wysysał ze mnie wszystko i włosy z głowy leciały jak szalone. Gdzieś tak po 1,5 miesiąca zauwazyłam dużą różnicę. Mniej włosów na szczotce, mnóstwo nowych włosków, później już było tylko coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość Dianad3

Po ciazy przeżyłam horror, włosy wypadały garściami i nie mogłam sobie z tym kompletnie poradzić. Pomogła wizyta u trychologa. Pani dobrała mi odpowiednie suplementy, zleciła badania i ustalilysmy serie zabiegów. Włosy pięknie odrosły po kilku miesiącach. Korzystałam z usług klińiki dr legrand. Polecam.

Odnośnik do komentarza

~AnnaKRt
Hej, ja brałam vitapil mama po ciąży. Niestety mały ssak wysysał ze mnie wszystko i włosy z głowy leciały jak szalone. Gdzieś tak po 1,5 miesiąca zauwazyłam dużą różnicę. Mniej włosów na szczotce, mnóstwo nowych włosków, później już było tylko coraz lepiej.

Nie wiesz czy karmiąc można też stosować ten ich lotion? Włoosy nie dość że mi wypadają to jeszcze ogromne siano mi się zrobiło :( tabletki vitapil mama kupilam i biorę już tydzień

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...