Forum Uroda

Odżywka do rzęs

marysiaaczek

marysiaaczek

Długo szukałam jakiejś dobrej odżywki do rzęs aż w końcu znalazłam. Wiele kobiet chętnie przykleja sztuczne, ja wolę być naturalna. Znalazłam nowy produkt o nazwie m2lashes eyelash actovating serum. Jest fantastyczny. Nie dość że rzęsy stały się odżywione, ciemniejsze, elastyczne, to do tego zgęstniały. Nie spodziewałam się takich efektów. Teraz popularne są te sztuczne rzęsy, dlatego chciałam wspomnieć o tym kosmetyku, żeby kobiety wiedziały że są i takie sposoby na poprawę wyglądu rzęs.

85585 marysiaaczek Kobieta, 29 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mallinka

mallinka

ten produkt jest dostępny w każdej drogerii czy tylko w wybranych sklepach?

85377 mallinka Kobieta, 29 lat, Lublin
marysiaaczek

marysiaaczek

Z tego co się orientuję to jak na razie dostępny jest w sklepie internetowym i w kilku gabinetach kosmetycznych. Ja kupiłam w tym sklepie. Ogólnie to nowość na polskim rynku i jeszcze nie jest tak znany, choć podobno wiele kobiet już go stosowało. Myślę że później ceny mogą wzrosnąć bo jak większość zastosuje i zobaczy jak duże są skutki to bez względu na cenę będą kupować.

SickAngel

SickAngel

yhm...z dwojga wolę olejek rycynowy...cena odżywki m2lashes eyelash activating serum jest zawrotna...500 złotych.

--

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

84897 sickangel Kobieta, 30 lat, Centrum Polski
Halszkaa

Halszkaa

500 zł Oo no to chyba ktoś się przeliczył z polskimi realiami...

85290 halszkaa Kobieta, 35 lat, Hrubieszów
~Komecha

~Komecha

matko ja tyle w przeciągu pół roku na kosmetyki nie wydaje...

marysiaaczek

marysiaaczek

Tak cena jest duża to fakt. Ale odżywka ta wystarcza na ponad 6 m-cy kuracji. To gdyby tak podzielić 470zł na te miesiące to wychodzi znacznie niższa kwota. Wtedy to cenowo wygląda już zupełnie inaczej. Ja na pewno będę ciągle stosować ten kosmetyk bo jest bardzo dobry. Nie chce powracać do rzęs jakie miałam wcześniej.

~Mała__MI

~Mała__MI

no tak 78 zł to rzeczywiście mała kwota jak za odżywkę do rzęs...

tosina27

tosina27

5 stów za odzywkę do rzęs??
Co to nie tak jak dziewczyny wole za butelkę olejku rycynowego dać 6 zł a do tego szczoteczka z starego tuszu dobrze wyczyszczona i odżywka 1 klasa a nawet do włosów można wykorzystać.. ii naa... zaparcia ;-)

87228 tosina27 Kobieta, 31 lat, Bielsko Biała
kosmetolog Joanna Hirszler

Odpowiedź eksperta

SickAngel
yhm...z dwojga wolę olejek rycynowy...cena odżywki m2lashes eyelash activating serum jest zawrotna...500 złotych.

Rzeczywiście olejek rycynowy bardzo korzystnie działa na nasze rzęsy, a jest stosunkowo tani ;). Za jego pomocą możemy znacząco wzmocnić nasze rzęsy. Wystarczy każdego dnia na noc nałożyć odrobinę olejku na powierzchnię rzęs.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 32 lata, Warszawa
kwiatuszek2

kwiatuszek2

Nie wierzę w dobre chęci autorki. Uwierzyłabym może jeszcze gdyby ten cudowny kosmetyk był w miare tani. Ale 500zl? Mi to śmierdzi niezłą reklamą. Nie dajcie się nabrać... polecam olejek rycynowy ;)

88352 kwiatuszek2 Kobieta, 28 lat, Katowice
Trycholog Weronika Słupek

Trycholog Weronika Słupek

Odpowiedź eksperta

Są różne produkty na rynku na porost rzęs, więc trzeba dokładnie przeanalizować efekty bo ceny ich nie należą do małych, ale są również tańsze opcje, zaczynające się od 250 zł. Należy pamiętać, że przy stosowaniu takich preparatów trzeba być systematycznym a po zakończonej kuracji należ podtrzymywać efekt bo rzęsy tak jak włosy wypadają. Obiektywnie patrząc taka metoda jest bezpieczniejsza od doczepianych rzęs. Zaletą doczepianych jest szybkość efektu. Stosując odżywki trzeba być cierpliwym tak do ok 3tyg by zobaczyć pierwsze efekty.

--

http://www.fryzjeris.pl/
http://www.morpho.waw.pl

86275 trycholog-weronika-slupek Kobieta, 34 lata, Warszawa
~LenaKrk

~LenaKrk

Trochę droga ta odżywka...
Ja mam sporo tańszą, a skuteczną www.miralash.com.pl
Stosują od 3 miesięcy no i moje rzęsy są o połowę gęstsze no i dłuższe. Odżywkę aplikuję codziennie, jedno opakowanie wystarcza na rok czasu.

laurette

laurette

alekpom
Ja nie wierzę w taki odzywki. Dla mnie to ściema

A ja wierzę i dlatego tez takową stosuję juz od kilku miesiecy mianowicie Advance Volumiere serum 3w1 z Eveline 500 złotych nie kosztuje a działa :)
Polecam bo sa efekty ale trzeba byc cierpliwym.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 25 lat, Kraków

Odpowiedź eksperta

alekpom

Niektóre odżywki rzeczywiście mogą stymulować wzrost rzęs oraz wzmocnić ich kondycję. Polecam te na bazie olejku rycynowego oraz te zawierające kwasy karboksylowe.

Odpowiedź eksperta

alekpom

Niektóre odżywki do rzęs rzeczywiście mogą poprawić ich kondycję, a nawet stymulować wzrost włosków. Polecam odżywki na bazie olejku rycynowego oraz kwasów karboksylowych.

~pd._przyjazna

~pd._przyjazna

Kilkaset złotych za odżywkę do rzęs to faktycznie sporo, jednak na rynku istnieje wiele kosmetyków w znacznie niższych cenach. Przykładowo odżywki do rzęs Long 4 Lashes, Eveline, czy Joanna kosztują od kilku do kilkudziesięciu złotych, a są naprawdę skuteczne. W ostateczności można też na więszke wyjścia, czy ważne okazje doczepić kępki sztucznych rzęs - efekt "wow" gwarantowany. Spradźcie w wolnej chwili ofertę: https://www.przyjaznadrogeria.pl/s?q=od%C5%BCywka+do+rz%C4%99s