Skocz do zawartości
Forum

Czy warto iść na oczyszczanie twarzy do kosmetyczki?


Gość an...a0

Rekomendowane odpowiedzi

Na teraz - może maseczki, masaże, peelingi? Chociaż z drugiej strony nie ma słońca, więc można spróbować coś mocniejszego typu kwasy czy lasery. Próbowałam w salonie Estela w Gdańsku i były skuteczne (http://salon-estela.pl/). Można popytać o ochronę twarzy zimą po takim zabiegu. Jak skóra delikatna to coś doradzą.

Odnośnik do komentarza

~domenka
witam :) co może pani polecić na teraźniejszą porę roku ? Szaro, zimno, więc trzeba zadbać o naszą cerę, ale co wybrać żeby też nie zaszkodziło nam ?
Witaj, w zależności jaki masz rodzaj skóry, lub cy jest to skóra starzejąca się już? Mimo wszystko ważne jest nawilżenie i odżywienie. Mogę polecić Ci linię La Danza z większą ilością składników wypełniających zmarszczki i rewitalizujących ,lub linię Swisso logical typowo nawilżającą. Obie bazują na naturalnych , łagodnych składnikach, przy których używaniu odczujesz efekty rozświetlenia twarzy
Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl
~Hanias9
Na teraz - może maseczki, masaże, peelingi? Chociaż z drugiej strony nie ma słońca, więc można spróbować coś mocniejszego typu kwasy czy lasery.
Z bezinwazyjnych metod odżywiania skóry twarzy polecam Peeling Bambusowy z serii La Danza , zrobiony raz w tygodniu oczyszcza cerę przystosowując ją , np do nałożenia Maseczki owocowej . Taki rytuał spowoduje widoczne efekty.
Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

Odnośnik do komentarza

Opinie sa rózne i jednej osobie pomaga a drugiej nie. Najlepiej jest samodzielnie się wybrać i zobaczyć czy zabieg nam pomaga czy nie. Sama widzę u siebie pozytywne efekty oraz jestem zadowolona z zabiegu oczyszczania twarzy.

Chodzę regularnie do tego gabinetu w Krakowie:
http://ego-medspa.pl/oczyszczanie-manualne-twarzy/

Mam skłonność do rozszerzonych porów oraz wągrów w okolicach czoła oraz brody. Nie chciałabym tego wyciskać samodzielnie a przecież nie będę chodzila z takimi czarnymi grudami. Oczyszczanie sprawia, ze skóra się normalizuje oraz wyglada o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza

~bonitaja
@DoradcaZepter a macie może coś pod oczy, żeby cienie nie były takie widoczne?
@DoradcaZepter co daje wasza maseczka owocowa? :)

@Bonitaja, z kosmetyków pod oczy polecam Ci nowośc Zaawanasowane serum pod oczy serii La Danza. Ameliox, czysty kwas hialuronowy, kompleks Mdi ,czyli wyciąg z alg morskich zapewni maksymalne nawilżenie skóry wokół oczu, jej rozświetlenie oraz spłycenie zmerszczek
@Bonitaja ,co do maseczki owocowej to zapewnia ona oczyszczenie, detoksykacje i nawilżenie.Maska przywraca jędrność głęboko na poziomie komórkowym. Zawiera m.in :
CERAMIDY
KWAS HIALURONOWY
BIOFLAWONOIDY
EKSTRAKTY Z OWOCÓW
KIGELIA AFRYKAŃSKA
MIKROKAPSUŁKI WITAMIN A, B, C, E
ORGANICZNA ZIELONA HERBATA. Wszystko dla jak najlepszych efektów.
Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

Odnośnik do komentarza

~goskawu
@bonitaja mają fajny krem pod oczy swisso logical, nawilża i redukuje cienie :)
@bonitaja a tej maseczki nie widziałam, teraz na stronę weszłam - jest odmładzająca? ciekawe jak działa :)
Efekt odmłodzenia przy stosowaniu kosmetyków Zepter jest zauważalny juz po kilku tygodniach stosowania. Skóra jest co najważniejsze nawilżona, dogłębnie,przez co staje się jędrna, a zmarszczki spłycone.
Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz problemy ze skórą i jesteś z Warszawy polecę ci udać się do Estetyczna Med tam zajmą się twoją cerą jak należy, wystarczy kilka zabiegów z serii by było widać już efekty ja chodziłam i jestem bardzo zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Gość MałaMiiimi

W Estetyczna Med naprawdę można doprowadzić swoją skórę do porządku, miałam problem z trądzikiem i nie miałam pojęcia co robić, po zakończonej terapii dermatologicznej udałam się do nich na zabiegi, dzięki czemu mam obecnie spłycone blizny potrądzikowe a moja cera wygląda znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza

DoradcaZepter
~goskawu
@bonitaja mają fajny krem pod oczy swisso logical, nawilża i redukuje cienie :)
@bonitaja a tej maseczki nie widziałam, teraz na stronę weszłam - jest odmładzająca? ciekawe jak działa :)
Efekt odmłodzenia przy stosowaniu kosmetyków Zepter jest zauważalny juz po kilku tygodniach stosowania. Skóra jest co najważniejsze nawilżona, dogłębnie,przez co staje się jędrna, a zmarszczki spłycone.
Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

@Doradcaonline macie jakiś krem do rąk, które są wiecznie suche?:(
@goskawu o, możesz mi polecić coś jeszcze z tej serii?

Odnośnik do komentarza

~ronda90
DoradcaZepter
~goskawu
@bonitaja mają fajny krem pod oczy swisso logical, nawilża i redukuje cienie :)
@bonitaja a tej maseczki nie widziałam, teraz na stronę weszłam - jest odmładzająca? ciekawe jak działa :)
Efekt odmłodzenia przy stosowaniu kosmetyków Zepter jest zauważalny juz po kilku tygodniach stosowania. Skóra jest co najważniejsze nawilżona, dogłębnie,przez co staje się jędrna, a zmarszczki spłycone.
Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

@Doradcaonline macie jakiś krem do rąk, które są wiecznie suche?:(
@goskawu o, możesz mi polecić coś jeszcze z tej serii?

@ronda90 Ja widziałam, teraz jest nawet w promocyjnej cenie :D
@ronda90 hmm a czego szukasz? Tak będzie prościej

Odnośnik do komentarza

~Amkara
@panko w opisie produktów masz skład tez podany, na stronie www :P
@panko a skoro pytasz o skład to wiesz może czego nie powinnyśmy w nim znaleźć, skoro to kosmetyki naturalne ?

@Amkara znajdę wszystko na stronie shop.zepter.com.pl?
@Amkara w internecie można znaleźć listę szkodliwych składników/parabenów. Tego powinnyśmy się wystrzegać jeśli zależy nam na zdrowej cerze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli pójdziesz do dobrej kosmetyczki czy kosmetologa to nie zrobi Ci krzywdy. Ja chodzę do salonu Odrodzenie na Pomorskiej w Krakowie i zawsze jestem bardzo zadowolona. Oczywiście że w pierwszy dzień po zabiegi skóra jest czerwona i trochę podrażniona, ale na drugi dzień już jest wszystko ok. Zazwyczaj pani mi robi oczyszczanie z kwasami po czym jest jeszcze lepszy efekt i moja skóra szybko się poprawia. Ja jestem zwolenniczką oczyszczania ręcznego, bo jak inaczej się pozbyć tych krostek które są głęboko pod skóra, maseczka przecież tego nie wyciągnie. Myślę że najlepiej iść nawet na konsultacje do kompetentnej osoby, żeby doradziła co robić, niż samemu coś działać bo można tylko pogorszyc stan skóry.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem warto, tylko trzeba trafić do specjalisty, który dobierze odpowiednią metodę do naszej skóry :) Sama chodzę do loveskinclinic na oxybrazję (niestety manualne oczyszczanie twarzy nie jest dla mnie) i widzę wyraźną poprawę ;)

Odnośnik do komentarza

~Amkara

@panko a skoro pytasz o skład to wiesz może czego nie powinnyśmy w nim znaleźć, skoro to kosmetyki naturalne ?
Witaj, na pewno nie znajdziesz w kosmetykach Zepter sztucznych i chemicznych wypełniaczy typu parabeny,silikony, alkohol.
~panko
@DoradcaZepter czy można jakoś wasze kosmetyki przetestować?
@DoradcaZepter cały skład jest dostępny na stronie? Są jakieś alegreny?

Witaj zapraszam Cię do Biur Obsługi Klienta na konsultację .
Panko, cały skład kosmetyków oraz jego opis jest na stronie sklepu przypisany konkretnym produktom. Jeżeli masz wątpliwości zawsze możesz skonsultować się z lekarzem.
~ronda90

@Doradcaonline macie jakiś krem do rąk, które są wiecznie suche?:(
Witaj, oczywiście zapraszam http://www.zepter.pl/MainMenu/Products/Cosmetics/Swisso-Logical/Skincare/Body-Care.aspx zawarty w kremie wyciąg z Echinaceii oraz aminkowasy skutecznie poprawią wytrzymałośc i strukturę skóry dłoni i paznkoci. Dzięki bogatej konsystencji krem odżywi Twoją skórę , a nie tylko natłuści.
Ada Doradca online Zepter International Poland shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

Odnośnik do komentarza

Hmm i tak i nie. Mówi sie ogólnie, ze ile wyciśniesz tyle wciśniesz. I coś w tym jest. Choć znam przypadki, ze osoby które miały oczyszczanie twarzy były zadowolone. Ja nigdy nie byłam na takim oczyszczaniu. ja po prostu udałam sie do dermatologa dostałam odpowiednie leki i tyle. Plus specjalne maści i płyny. Bardzo ważna też jest pielęgnacja takiej twarzy, tutaj polecam serum do chorej skóry Essenz. który ma wyciąg z konopii https://essenz.pl/product/1-serum-do-chorej-skory-30-ml

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...