Forum Uroda

Zalety peelingu

SickAngel

SickAngel

Stosujecie peelingi?

Jakie zmiany na skórze zauważyliście i po jakim czasie?
Lubicie ten rodzaj pielęgnacji?
Macie jakieś ulubione peelingi?
A może sami robicie je w domowych warunkach?

--

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

84897 sickangel Kobieta, 30 lat, Centrum Polski

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~wera88

~wera88

Ja polecam peelingi owocowe z joanny są super i peeling cukrowy pomarańczowo waniliowy z perfect spa

Deszczowa Piosenka

Deszczowa Piosenka

ja stosuje peeling z kawy, sama go robię - można tak powiedzieć. Zaparzasz kawę z fusami, wypijasz kawę a fusy wykorzystujesz jako peelign

85289 deszczowa-piosenka Kobieta, 32 lata, Dobczyce
Lola01

Lola01

ja stosuje peeling joanny raz sobie kupilam truskawkowy takiej nieznanej firmy i mialam czerwone plamy wiec wole ten joanny i nivea zel z granulkami jest dobry

--

Dopiero późn

84662 lola01 Kobieta, 34 lata, Wawa
Deanerys

Deanerys

ja z joanny mialam taki zielony bodajże kiwi:) i był całkiem niezły. Teraz mam z YR z mango i też jestem z niego zadowolona

--

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

83919 deanerys Kobieta, 37 lat, Kraków
Roodzynka

Roodzynka

chyba kazdy miał lub ma joanne bo ona jest dosc popularna niedroga i sie sprawdza :)

--

...::: Carpe Diem :::...

85266 roodzynka Kobieta, 28 lat, Łódź
Aduska23

Aduska23

Też miałam kiedyś peeling z Joanny. Ostatnio postanowiłam poeksperymentować i zrobić domowy peeling. Zrobiłam peeling cukrowy, a efekty widać było od razu. Skóra zrobiła się gładka i miękka. Słyszałam,że peeling kawowy jest bardzo dobry na cellulit. Myślę,że po tym cukrowym wypróbuję właśnie ten kawowy. Znalazłam jeszcze na stronie Avonu kilka przepisów na takie peelingi. http://www.katalogavon.pl/byc-piekna/cialo/peeling-domowy-ja-zrobic Próbowała, któraś z was tego owocowego albo orzechowego?

85605 aduska23 Kobieta, 30 lat, Zamość
kosmetolog Joanna Hirszler

Odpowiedź eksperta

Regularne wykonywanie peelingu przynosi naszej skórze wiele korzyści. Peeling usuwa obumarły naskórek - dzięki czemu skóra staje się gładka. Dzięki temu zabiegowi usprawniamy również penetrację naskórka przez substancje czynne zawarte w kosmetykach. Dodatkowo peeling stymuluje odnowę nowych komórek skórnych co ma kluczową rolę w profilaktyce starzenia się skóry.

Im bardziej inwazyjny peeling - tym lepsze są jego efekty. W okresie jesienno-zimowym polecam wykonywanie w gabinecie kosmetycznym peelingów chemicznych.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 32 lata, Warszawa
~Riiri

~Riiri

o peeling kawowy jest mega. Skóra jest taka gładziutka i fajnie pachnie.

Odpowiedź eksperta

~Riiri
o peeling kawowy jest mega. Skóra jest taka gładziutka i fajnie pachnie.

Peeling kawowy jest doskonały do skóry ciała. Zawarta w jego składzie kofeina pobudza mikrokrążenie i usprawnia procesy eliminacji toksyn z organizmu. Poza tym, peeling kawowy świetnie ujędrnia skórę.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 32 lata, Warszawa
~Armelina

~Armelina

Słyszałam o tych peeliingach i o tym, ze moga pomagać na skóre głowy jednak nigdy jeszcze do tej pory nie wykonywalam. Nie miałam kosmetyków ale może spróbuję.

Dziewczyny jesli chcecie poprawic stan skóry glowy oraz spowodować że będziecie miały więcej baby hair, polecam mezoterapie
odżywia
pobudza cebulki
oraz wzmacnia włosy
Na stronie jest opisane jak wyglada zabieg https://cliniqmed.pl/oferta/mezoterapia-iglowa/

~Mariola Mana

~Mariola Mana

Peelingi domowe jak najbardziej. Ale także nie mogę nie polecić jednego, bardzo mocnego: pasty od Ziaja z Liści Manuka. Tego używam raz na jakiś czas, ale efekty daje szybko. Na co dzień raczej delikatne żel, też z tej serii. Nie są drogie, a zamówiłam na Ezebra przez Tipli to oszczędziłam. Ale ogólnie to systematyka, a efekty będą szybko widoczne.

~Dariii

~Dariii

Zalety peelingu są ogromne bo chociażby skóra jest pobudzona do produkcji nowego, zdrowszego naskórka w miejsce starego zniszczonego, którego pozbyliśmy się peelingiem. Ja szczególnie polecam peeling enzymatyczny do twarzy od Bielendy z serii skin shot

~Renia z Bandi

~Renia z Bandi

Polecam Aktywny peeling enzymatyczny z keratoliną dla osób z cerą wrażliwą lub naczynkową a dla osób z cerą mieszaną lub tłustą Mikrodermabrazję z korundem. Oba peelingi to profesjonalne produkty linii PRO CARE, które są używane w gabinetach kosmetycznych z których się wywodzimy. Oba produkty są dostępne na www.bandi.pl lub drogeriach hebe.

~marina20222

~marina20222

Peeling ma bardzo dobroczynne działanie na naszą skórę, dlatego warto regularnie go wykonywać. Dodatkowo trzeba też wspomnieć o nowoczesnych zabiegach, które świetnie wpływają na skórę. Osobiście polecam zajrzeć sobie tutaj https://www.royalbeautyclinic.pl/oferta/laser-opt-neo/laserowy-peeling-weglowy/ na ofertę laserowego peelingu węglowego. W efektach można się zakochać, bo skóra staje się piękna, gładka i lśniąca, a przede wszystkim jest oczyszczona.