Skocz do zawartości
Forum

Koszulki ze śmiesznymi napisami


Gość Komercha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Komercha

Cześć ostatnio szłam sobie deptakiem w centrum miasta i mój wzrok spoczął na koszulce pewnej niewiasty. Był to zwykły czarny t shirt z napisem - jestem dziewicą ( dużymi literami po angielsku) i pod spodem również w po angielsku ale to stara koszulka. Nie wiem co dziewoja chciała uzyskac, bo miala ze 16-17 lat ale chyba nie o taki efekt jej chodziło, bo kazdy kto na nią spojrzal uśmiechał się z politowanie. Obok nie szła jej koleżanka w koszulce z napisem Oczy mam wyżej ( może było by to zabawne gdyby miała biust)Ja rozumiem biegać w takich koszulkach po domu ale nie po mieście. Chyba, że jestem odosobniona w swoich pogladach. Czy w takich koszulkach można chodzić po mieście bez wstydu?

Odnośnik do komentarza

jako osoba wielodzietna noszę koszulki ze śmiesznymi napisami. Czwórka dzieci wzbudza rozmaite reakcje na mieście więc to rozładowuje napięcie. Moimi faworytami są napisy: "Róbmy coś co ma ręce i nogi" a ponad tym rysunek dużej rodziny wykonany przez dziecko, napis: " Dobre geny trzeba powielać" i jeszcze takie coś:

Odnośnik do komentarza

a ja kiedys mojemu mężowi jak miał chyba może z 18 lat kupiłam na urodziny koszulkę:

http://nokautimg2.pl/p-15-23-15231a1a1d06a56bea7864f20214216c500x500/sex-instruktor-koszulka-meska.jpg

i powiem wam, że wzbudzało to nie lada śmiech na ulicy :D dzisiaj bym mu wybrała coś innego, bo już jest w tym wieku,że to by nie miało takiego ironicznego znaczenia :D

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem takie koszulki są fajnym pomysłem o ile napis nie przekracza pewnych granic. Ja zazwyczaj zamawiam tego typu t-shirty na specjalne okazje jak wieczór panieński czy imprezka urodzinowa. Jednak chodzenie po ulicy z napisem "jestem dziewicą" uważam za przegięcie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...