Skocz do zawartości
Forum

Depilacja rąk u kobiety


Gość Moniiii

Rekomendowane odpowiedzi

Gość a jaaaa

nie depiluję rąk pomimo iż mam spore owłosienie,. śmiesznie bym wyglądała gładka od łokcia do dłoni a włosy od łokcia w góre by zostały. Niestety jestem cała we włosach i nie mam zamairu się golić. To chore

Odnośnik do komentarza

Lady in Red
mnie to kiedyś po głowie chodziło, ale stwierdziłam, że nie ma po co bo potem jak będą odrastać to będzie to fatalnie wyglądać

Rzeczywiście odrastające włoski na rękach nie prezentują się zbyt dobrze. W tym przypadku można jednak rozważyć depilację za pomocą lasera - włoski po kilku seriach tego zabiegu mogą w ogóle nie odrosnąć.

Odnośnik do komentarza

Moje włoski na rękach nie są jasne, ale nie są też czarne... Latem, przy opalonej skórze zupełnie mi nie przeszkadzają (tym bardziej, że same też bladną od słońca), ale zimą są widoczne. Jednak w ogóle się tym nie przejmuję:) jak bym zaczęła to ciągle bym musiała potem pilnować jak odrastają, żeby nie były kujące. Jestem na nie. Potem facet chce Cię pogłaskać po ręce i to jakby głaskał jeża. Znam jedną dziewczynę, która goli sobie ręce. Jej facet tak to właśnie opisywał. Mówił, że wolałby żeby miała swoje ciemne, niż te igiełki, które jej odrastają. Nie wiem jaką metodą ona sobie goli ręce - nie wnikałam.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś korzystał kiedyś z depilacji z końcówką chłodzącą? Jeden salon w mojej okolicy bardzo zachwala takie rozwiązanie: https://revitallaser.pl/gorzow/uslugi/depilacja-laserowa/ Mnie z kolei zastanawia - czy jeśli do gorącego lasera dodamy końcówkę chłodzącą, to nie uzyskamy po prostu jednocześnie czucia zimna i gorąca? 

W każdym razie, w najbliższym czasie chyba pójdę i się przekonam. Liczę, że będzie tak, jak producent urządzeń deklaruje :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Marian napisał:

Czy ktoś korzystał kiedyś z depilacji z końcówką chłodzącą? Jeden salon w mojej okolicy bardzo zachwala takie rozwiązanie: https://revitallaser.pl/gorzow/uslugi/depilacja-laserowa/ Mnie z kolei zastanawia - czy jeśli do gorącego lasera dodamy końcówkę chłodzącą, to nie uzyskamy po prostu jednocześnie czucia zimna i gorąca? 

W każdym razie, w najbliższym czasie chyba pójdę i się przekonam. Liczę, że będzie tak, jak producent urządzeń deklaruje ?

Jeszcze raz link, bo się nie wgrał. I będę wdzięczny za wszelkie opinie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...