Skocz do zawartości
Forum

Krem do wysuszonych stóp


Gość PorannaRosa

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj "probiotyczną mgiełkę do stóp". Zawiera ona bakterie probiotyczne, które są źródłem enzymów, powodujących złuszczanie naskórka. Oczywiście że efekt nie będzie natychmiastowy, bo najpierw stopy będą zwilżane i zmiękczane, a dopiero potem będzie złuszczany naskórek. Polecam, można zakupić w internecie

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem jeżeli chodzi o wysuszone stopy od razu lepiej celować w profesjonalne kosmetyki bo te z drogerii przy moich suchych stopach to się najwyżej do rąk nadają, najlepiej się u mnie podoceutic sprawdza, faktycznie kosmetyki na bardzo wysokim poziomie stosowane przez podologów i jak tylko się pilnuję i rzeczywiście regularne używam to problemy z suchą skórą znikają

Odnośnik do komentarza

NAGIETKOWY KREM DO STÓP HB - wystarczy tylko systematycznie stosować i poprawa powinna być zdecydowanie widoczna. Naturalny kosmetyk. U mnie przede wszystkim skóra znacznie bardziej elastyczna, skończyły się problemy z jej pękaniem, tak więc ogólnie wygląda to bez porównania lepiej.

Odnośnik do komentarza

Polecam kremy z mocznikiem, który ma świetne właściwości zmiękczające i nawilżające skórę. Osobiście używałam kremu SynchroUrea z firmy Synchroline, posiada 15% kwasu mocznikowego, jest wyrobem medycznym, dostępnym w aptekach. Świetnie sprawdza się u osób z nadmierną suchością, łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry czy popękaną skórą. Bardzo przyjemna konsytencja.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

BALSAM ROZMARYNOWY DO STÓP HB - wypróbujcie. U mnie ten kosmetyk naturalny dał naprawdę fajną zmianę i udało się mocno odmienić cerę, a wszystko podstawową pielęgnacją - cerę w sensie, skórę stóp. Miałam problemy z twardością, stopy były po prostu brzydkie. Teraz są diametralnie inne...

Odnośnik do komentarza

Kremy to akurat śrenio u mnie się sprawdzają. Od jakiegoś czasu codziennie smaruje stopy maścią hudsalva od Swederm. Kosmetyk z wyższej półki o naturalnym składzie , ale cena jest mega przystepna. Ja zamawiałam ze strony producenta.

Odnośnik do komentarza

Wypróbowałam bardzo wiele kosmetyków tego typu jednak najbardziej sprawdził się u mnie żel zmiękczająco regenerujący over clean
nawilżył pięty
zrogowaciała skóra stała się miękka
znacznie polepszył regenerację.

Polecam poczytać sobie o nim tutaj: https://over-clean.pl/

Jeśli jednak pomimo stosowania profesjonalnych kosmetyków problem będzie się u Was utrzymywał, dobrze byłoby wybrac się do lekarza. Bo moze być to skutek jakiejś poważniejszej choroby.

Odnośnik do komentarza

Na wysuszone stopy z pewnością pomoże Epilfeet byOlie. To maski do stóp w formie skarpetek. Pomagają pozbyć się martwego, zrogowaciałego naskórka a stopy stają się gładkie i nawilżone. Warto poczytać na stronie http://byolie.com/pl/ , gdzie można także dokonać zakupu. Efekt świetny, ja stosuje regularnie, raz w miesiącu i jestem zachwycona ich działaniem.

Odnośnik do komentarza
Gość arkadia025

Mi i latem i zimą najlepiej sprawdza się właśnie krem z mocznikiem do pięt, bo ładnie, ale i delikatnie złuszcza martwy naskórek i długotrwale nawilża i zmiękcza skórę. Teraz akurat stosuję takie krem https://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/krem-z-mocznikiem-do-pekajacych-piet-extra/ i jestem zadowolona z jego działanie, bo już po dwóch tygodniach widzę znaczną poprawę. W dodatku stopy przestały mnie boleć i uwierać przy chodzeniu, co przy grubszych do tej pory zdarzało się bardzo często. Zdążyłam się do tego przyzwyczaić, a okazało się, że zupełnie niepotrzebnie :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.07.2012 o 18:30, Gość asieczu napisał:

SPRAWDZONE!!!Tylko Linola Fett ale niewiem czy w polsce dostepna,ja kupuje w niemczech(ok.25eu za 150gram)nie jest tania ale naprawde warto.

Do tego dieta i merz special w ramach suplementacji na skórę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...