Forum Uroda

Krem do wysuszonych stóp

~PorannaRosa

~PorannaRosa

Macie może jakiś dobry krem do stóp. Bo moje stopy są szorstkie i bardzo wysuszone. Stosuje krem ale on chyba nie bardzo działa. To nie jest grzybica bo bylam u lekarza.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Roodzynka

Roodzynka

to jak nie gryzbica to nie wiem moze sprobuj pomoczyz z 15 minut w soli i nasmaruj kremem nawilzajacym np. taki pomaranczowy z oriflamu ale dobre sa tez te scholl

--

...::: Carpe Diem :::...

85266 roodzynka Kobieta, 26 lat, Łódź
Złośliwa

Złośliwa

no kosmetyki ze scholl są dobre tylko niestety niezbyt tanie

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 32 lata, Warszawa
~Mała__MI

~Mała__MI

Spróbuj nacierać je oliwką dla dzieci. Dobry efekt jest po niej i pięty robia się takie mięciuśkie

~olax-x

~olax-x

Spróbuj "probiotyczną mgiełkę do stóp". Zawiera ona bakterie probiotyczne, które są źródłem enzymów, powodujących złuszczanie naskórka. Oczywiście że efekt nie będzie natychmiastowy, bo najpierw stopy będą zwilżane i zmiękczane, a dopiero potem będzie złuszczany naskórek. Polecam, można zakupić w internecie

~asieczu

~asieczu

SPRAWDZONE!!!Tylko Linola Fett ale niewiem czy w polsce dostepna,ja kupuje w niemczech(ok.25eu za 150gram)nie jest tania ale naprawde warto.

Deszczowa Piosenka

Deszczowa Piosenka

nie jest tanie to raczej mało powiedziane. 25 euro to jakieś 100 zł coś koło tego, to jak na krem do stóp do bardzo duzo

85289 deszczowa-piosenka Kobieta, 30 lat, Dobczyce
~Kasiola44

~Kasiola44

moim zdaniem jeżeli chodzi o wysuszone stopy od razu lepiej celować w profesjonalne kosmetyki bo te z drogerii przy moich suchych stopach to się najwyżej do rąk nadają, najlepiej się u mnie podoceutic sprawdza, faktycznie kosmetyki na bardzo wysokim poziomie stosowane przez podologów i jak tylko się pilnuję i rzeczywiście regularne używam to problemy z suchą skórą znikają

~Rikana

~Rikana

Najważniejsze, żeby krem był skuteczny, a nie ważne jest to gdzie go kupisz. Ja mam skórę bardzo suchą i mam krem Natura Care, który kupuje w drogeriach Natura. Najlepiej się sprawdził dla moich stóp.

~kompers

~kompers

NAGIETKOWY KREM DO STÓP HB - wystarczy tylko systematycznie stosować i poprawa powinna być zdecydowanie widoczna. Naturalny kosmetyk. U mnie przede wszystkim skóra znacznie bardziej elastyczna, skończyły się problemy z jej pękaniem, tak więc ogólnie wygląda to bez porównania lepiej.

Marta Kociatyn

Marta Kociatyn

Odpowiedź eksperta

Polecam kremy z mocznikiem, który ma świetne właściwości zmiękczające i nawilżające skórę. Osobiście używałam kremu SynchroUrea z firmy Synchroline, posiada 15% kwasu mocznikowego, jest wyrobem medycznym, dostępnym w aptekach. Świetnie sprawdza się u osób z nadmierną suchością, łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry czy popękaną skórą. Bardzo przyjemna konsytencja.

Pozdrawiam

140514 marta-kociatyn Kobieta, 28 lat, Wrocław
Brąbella

Brąbella

Spróbuj kremu na popękane pięty z serii Neutrogeny. Zawiera pantenol i glicerynę, które są naturalnymi środkami nawilżającymi stopy i powinny poradzić sobie z nawet najbardziej wysuszoną skórą. Ja próbowałam i jestem bardzo zadowolona, bez problemu odsłaniam pięty w letnich sandałkach.

187622 brabella Kobieta, 39 lat, Poznań
emilka8866

emilka8866

Jakiś czas temu używałam kremu DERMACTOL Intensive Foot Care. Naprawdę bardzo mi pomógł. Prawdopodobnie można go kupić w internecie. :)

188759 emilka8866 Kobieta, 31 lat, Warszawa
pentox

pentox

Równie dobrą i niedrogą marką w tej kategorii produktów jest Nivelazione. Polecam, bo sama używam :)

195821 pentox Kobieta, 35 lat, Krk