Skocz do zawartości
Forum

Jak wyglądać seksownie?


Gość Fasolka90

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Fasolka90

CZesć,
chciałabym zmieni swój styl na bardziej seksowny ale nie bardzo wiem od czego zacząć. Mam włosy do ramion nie wiem ściąć czy nie. to samo z ubiorem jedni mówią że im mniej tym lepiej drudzy że trzeba zostawić pole dla wyobraźni... no to jak ja mam się bardziej seksownie ubierać. Mam 22 lata i do tej pory to raczej chowałam się w ciuchach ....

Odnośnik do komentarza

Ja bym nie ścinała włosów, tylko jakoś nadałam bym im jakiś kształt.
Z ubioru to na pewno szpilki albo przynajmniej bytu na niewielkim obcasie, sukienki i spódnice, jesli lubisz chodzić w spodniach to wybieraj te bardziej przy ciele. Ja bym nie nosiła bardzo krótkich spódnic czy sukienek bo jestem raczej zwolenniczką stwierdzenia że należy zostawić coś domysłom.

Odnośnik do komentarza

sexy można wyglądać nawet w sportowych szortach, ale trzeba przede wszystkim dbać o urodę buźki i włosów :) zetnij włosy, zrób sobie jakąś fajną fryzurkę, może jakiś ognisty kolorek... malujesz się? Jak nie, to zacznij... jakiś puder brązujący, czarna kredka do oczu :) no i opal się, na dworku upały. A ciuchy wtedy już będą tylko dodatkiem :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lenawena

Oczywiście trzeba o siebie trochę zadbać, makijaż, trenin i te sprawy. Ale potem trzeba nałożyć coś pięknego na siebie :) Ja ubieram się na wyjątkowe okazje w sukienki Hexeline... Są po prostu cudowne.

Odnośnik do komentarza

No coż. Nie jest to jedynie styl ubierania się ale również
styl mówenia sie
zachowanie
gesty
zapach.......

Wiele osób nie zwraca uwagi na ten ostatni czynnik ale ma on ogromne znaczenie dla powodzenia u drugiej osoby. Zarowno jesli chodzi o kontakty biznesowe jak i jeśli chodzi tutaj o kontakty osobiste. Polecam spróbować fermonow. Zobaczycie jak łatwo można zdobyć przychylność drugiej osoby.

Odnośnik do komentarza

Proponowałbym zainteresować się duetem feromonów Pheromone essence plus Love & Desire. Na pewno napocztkku w małych ilościach bo sa to najmocniejsze feromony tak więc nie można w ich przypadku przesadzić bo efekt może byc odwrotny od zamierzonego ( mogą od nas uciekać zamiast czuc pożądanie i przychylność). Pheromone essence jedynie 2 krople przy uszach. Love &Desire kilka psiknięc.

Odnośnik do komentarza

No tutaj trochę mnie zaciekawiliście bo byłam przekonana, że feromony nie działają i jest to jedynie placebo. Słuchajcie a czy feromony działają w takim samym stopniu na różnych ludzi? W sensie czy feromony tak samo mogą zadziałać na osobę nastoletnią jak i na osobę po 40 roku życia?

Odnośnik do komentarza

Raczej tak. Nie ma rozróżnienia czy lepiej działają na starszą czy na mlodszą osobę ale faktem jest to,że mogą inaczej działąć na konkretne pojedyncze osoby bez znaczenia na to w jakim sa wieku. W sensie na jedną osobę mogą działać mocniej, na drugą słabiej. Na pewno feromony przenoszą pozytywne emocje. Takie na przykład Love & Desire bardzo są polecane na co dzień ponieważ przenoszapozytywne odczucia. Kiedy są w powietrzu od razu czujesz się lepiej. I chodzi tutaj zarowno o własny humor jak również i humor otoczenia.

Odnośnik do komentarza

Nigdy jeszcze nie miałam możliwości przetestowania sobie feromonów. Może dlatego, ze nie widziałam ich nigdy w sklepach stacjonarnych. Ale skoro piszecie, ze tak działają to może i jest w tym troche prawdy.
Faktem jest jednak to, że bywają zapachy, które bardziej oraz mniej podobają sie płci przeciwnej. Polecam kilka damskich zapachów, za które na pewno zbierzecie komplementy:
Miss dior
Chanel Allure
Versace Bright Crystal
No i polecam zajrzeć sobie tutaj https://www.zapachymarzen.pl/pl/c/Zapachy-damskie/18 - sklep ma jedne z lepszych promocji w sieci jeśli chodzi o zapachy. Jeśli wpiszecie dodatkowo kod WIOSNA2019 to odejmie od zamówienia 10 zł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...