Skocz do zawartości
Forum

Bikini jako modna bielizna na lato


Gość Mirabella

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mirabella

Witam,
w zeszłym roku na wakacjach zauwazyłam, że sporo dziewcząt nosi nie krepujące bikini jako bieliznę na codzień i nie przyjmuje się kolorami przeswitującymi i wystającymi z pod ubrań. Najbardziej mi przypada dwuczęsciowy strój push-up z regulowanymi ramiączkami i majteczkami t. tanga. Wyprobowałam go, czuje sie świetnie, wygodny jako bielizna na co dzień.
Co sądzicie o bikini jako modnej bieliźnie na codzień zamiast tradycyjnej?

Odnośnik do komentarza
Gość Tutsi-Frutsi

Owszem tak,
zakładam bikini, ale kiedy mam obcisłe ubranka i zawsze, kiedy mam biodrówki. Staniczek z metalowym zapięciem wygląda bardziej estetycznie niż mocno wystające zapięcie na haczyki. Zwykłe, nawet widoczne troche majtki - to brrrrr.... Uwielbiam bikini baardzo obcisłe, połyskujące, więc jak mam taki dół, to bez sensu zakładać zwykły stanik, zakładam zawsze cały komplet, tzn całe bikini. Mam rozm.38, ale kostium bikini kupuje 36. Nigdy nie noszę osobno.
Bikini na lato - jestem na TAK!

Odnośnik do komentarza
Gość Pielęgniarka

Wszystko jedno, noszę w pracy i bikini zamiast bielizny (nie kupuję wiązanych na szyję). To zależy od przyzwyczajenia i ceny, a w szatni nie świecę koronkami :/. Jak są markowe stroje z wyprza po 30-40zl to lepiej znosić strój niż kupować zwykły komplet za ponad 150zl - dla mnie to troche drogo - i tak pod ciuchami nie widać...chyba że jakaś okazja :)

Odnośnik do komentarza
Gość Pielęgniarka

No i cuż, jak to bielizna dobra (markowa) z poliamidu z elastanem to dobrze przepuszcza powietrze, nie dusi jak poliester, więc ja nie czuję dyskomfortu i różnicy - czy to strój czy komplet bielizny,a jak byle co to i szkoda 30-40 zl :)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...