Forum Uroda

Suknia ślubna dla ciężarnej

~Kwiatuszek25

~Kwiatuszek25

Cześć,
Za 3 miesięcy biorę ślub. Jestem w 3 miesiącu ciązy. Chcialam się dowiedziec jaka suknia ślubna była by najbardziej odpowiednia dla kobiety z ciążowym brzuszkiem. Macie jakieś propozycji

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Achaa

~Achaa

po co brać ślub w ciąży? Nie lepiej poczekać aż dziecko się urodzi? Ludzie zbyt mocno przejmują się opinią innych spieszą się z tym ślubem, a przecież ciąża to dla kobiety powinien być okres spokoju i odpoczynku, a nie nerwów przedślubnych i czy aby to na pewno dobra decyzja, jak się ubrać, żeby brzuch nie przeszkadzał itp. Bez sensu.
Jeśli chodzi o sukienki ślubne do brzuszka, to najlepiej jakieś odcinane pod biustem, ja bym się bała tak ściskać maleństwa gorsetową kiecką

~Daria to ja

~Daria to ja

w 3 miesiacu brzucha wielkiego nie masz poz atym po co brac slub w ciazy?

~Kwiatuszek25

~Kwiatuszek25

Po pierwsze obecnie jestem w 3 miesiącu, kiedy będę brać ślub bedę w 6 miesiącu.
Po drugie ślub był najpierw planowany, ciąża była niespodzianką, nie biorę ślubu ze względu na dziecko.

Złośliwa

Złośliwa

no w szósty miesiącu to już moze coś widać....
Acha ty tez chyba brałaś ślub w ciazy? Czy mi sie coś pomyliło

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 32 lata, Warszawa
~Achaa

~Achaa

nie, nie bralam ślubu w ciąży :/ wnerwia mnie take myślenie, że jak młodo zaszłam w ciążę, to musiałam zaraz brać ślub w ciąży. Brałam ślub dłuuugo po porodzie

~libertyprime

~libertyprime

Mnie denerwuje za to co innego...przecież katolicy biorą ślub kościelny...najpierw robią sobie dziecko,a potem biegną żeby ślub brać,a panna młoda myśli gorączkowo o kiecce i jakby się w nią zmieścić? Gdzie zatem wasza wiara wedle której zasad rzekomo postępujecie,co?
Jak tak można? niech taka osoba nie bierze ślubu kościelnego,do tego w białej sukni...jaki żal...
Katolicy nie r*** się przed ślubem,nie robią sobie dziecka przed tylko po!!!!! Puknijcie się w głowy...panna młoda,mająca czelność założyć bialą suknie nie będąc dziewicą,nie powinna w ogóle nazywać siebie osobą wierzącą,a pójść do ślubu w widocznej ciąży? to już szczyt bezczelności.

Orchidka

Orchidka

libertyprime,
proszę wyrażać swoje zdanie w bardziej kulturalny sposób - nie używać wulgaryzmów. Niedostosowanie się do tej uwagi jest równoznaczne z usuwaniem całych postów i banem.
pozdrawiam
moderator

--

pozdrawiam
moderator

23 orchidka Kobieta, 36 lat, Wrocław
Kaja

Kaja

troche sie zgadzam z osobo powyzej, po co sie idzie do slubu koscielnego w bieli i sklada przysiege przed Bogiem lamiac wczesniej wszystkie zasady?

230 kaja Kobieta, 44 lata, Tychy
austeria

austeria

to nie biała suknia ślubna oznacza dziewictwo, tylko wianek na głowie..
poza tym owszem, złamała wszystkie zasady przed ślubem, ale czy to oznacza że już nigdy ślubu ma nie brać? też nie jestem zwolenniczką pobierania się w ciąży, bardzo mnie to denerwuje, ale nie znamy dziewczyny, może rzeczywiście chce z głębi serca tego ślubu, i jej przysięga przed Bogiem będzie dużo bardziej szczera niż niejednej parki która bierze ślub "tak, jak być powinno". Święty Augustyn przed nawróceniem chlał i puszczał się na prawo i lewo, a potem się nawrócił, czy to że wcześniał popełniał błędy, oznacza że już nigdy nie może żyć z Bogiem w sercu?

15475 austeria Kobieta, 13 lat, Gliwice
austeria

austeria

Kwiatuszku25, a w jakim stylu jest Twój ślub lub jakie suknie Ci się podobają? może spróbuję Ci coś doradzić :)

15475 austeria Kobieta, 13 lat, Gliwice
~Kwiatuszek25

~Kwiatuszek25

Ślub był planowany od dawna, ciąża się przytrafiła, wpadliśmy. Ślub jest nie dlatego że dziecko w drodze tylko dlatego, że stracilibyśmy dużo kasy z zaliczek za salę, orkiestrę itp. Nie biorę ślubu bo tak wypada bo kiedyś tak byłó ze jak kobieta w ciąży to za włosy i do ołtarza. Ślub planowaliśmy od 2 lat. A jesteśmy ze sobą 6. Nie mam nastu lat, pracuję, i jestem niezależna finansowo, więc darujcie sobie co poniektórzy teksty opinie dlaczego biorę ślub - nie oto pytałam.
Austeria marzy mi się suknie romantyczna, taka która nawet by podkreślała lekko brzuszek bo uważam że nie mam się czego wstydzić. Nie chcę gorsetów czy satyn ani taft, skronie ale elegancko.

~Mała__MI

~Mała__MI

Śliczna :) Naprawdę nawet nie dla kobiet w ciąży

~mankas

~mankas

Czemu nie dla kobiety w ciąży? Ja właśnie taką chcę dla siebie kupić. Brzuszek nie będzie obciążony, nie będzie widoczny. Mam tylko nadzieję, że moje ramiona się nie rozrosną ;-)

Antonina772

Antonina772

Dla kobiet w ciąży najlepiej uszyć suknię zaprojektowaną na życzenie. Projektuję suknie do małego salonu znajomej (kokosów z tego nie mam ale to zawsze była moja pasja, a nie ma nic przyjemniejszego niż widzieć zachwyconą kobietę w sukni Twojego pomysłu). Dla kobiet ciężarnych jest masa fantastycznych "myków" żeby ukryć lub uwydanić (wedle życzenia) brzuszek. Najlepiej zakrywają suknie ala lata 50te lub z szerokimi tiulowanymi spodami. Odradzałabym klasyczne gorsety bo są niewygodne i zniekształcają figurę (kobieta z ciążowym brzuszkiem w gorsecie wygląda jak kobieta w beczce). Jeśli uwydatnić to tylko odpowiednio wyprofilowaną "tubą", wyglądają pięknie ^^ wiem, że temat już mocno przedawniony ale może ktoś inny skorzysta z porad :) pozdrawiam!

84802 antonina772 Kobieta, 22 lata, Kraków
~paccia

~paccia

Zerka - suknia idealna dla ciężarnej i właśnie ja miałam bardzo do niej podobną. Cóż.... w kiepskim momencie zaszłam w ciążę, ale ślub i wesele były naprawdę wspaniałe i jesteśmy bardziej niż zadowoleni. Samą suknię w takim kroju jak najbardziej polecam ;-)

~poirytowana

~poirytowana

Co to kogo obchodzi z jakiego ona względu bierze ślub ????
Przecież pytanie było jedno : o to jaka sukienka a nie czy postępuje zgodnie z wiarą czy coś podobnego. Boże ludzie opamiętajcie się i przestańcie oceniać ! A odpowiadajcie tylko na zadane pytanie. jej nie obchodzi co wy myślicie na temat brania ślubu w ciąży czy czekać na urodzenie najpierw !!

~charlotte1991

~charlotte1991

Dziewczyna pytała o suknie a wszyscy ją zjechali... Polska