Skocz do zawartości
Forum

Miętowa marynarka do różowej sukienki


Gość Achaa

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko było nowe, a nie ze starej szafy. Teraz łączy się różne kolory, a ja wymiotuję już słowem NUDE, WYMIOTUJĘ. We włosach miałam kokardkę, która fajnie wyglądała, może na zdjęciach tego nie widać, ale mężowi się bardzo podobało (ogólnie na zdjęciach nie widać ułożonych włosów, a fryzjerka ułożyła mi bardzo fajnie). Nie będę upinać włosów, bo nie dość, że mam za krótkie, to nie znoszę ulizańców z toną lakieru. Nie będę z siebie robić młodej-starej, kolejnej w sukience w kolorze nude do kolan i z koronką. Nie podoba mi się taki styl, bo jest nudny. A buty miałam czarne, bo w tych białych było mi bardzo niewygodnie (są wygodne, ale tak wysokie, że nie mogłabym w nich dłużej potańczyć). I lubię tylko krótkie sukienki, na pewno nie jakieś ledwo przed kolano. Jak będę starsza,to będę nosić się dłużej. Większość dziewczyn miała takie sukienki. Wy jak chcecie, to ubierajcie się nudno w jakieś beże i z loczkami, wasza sprawa.

Odnośnik do komentarza

mąż sam ze mną wybierał sukienkę i fryzura mu się bardzo podobała. On wie, że ja nie chcę słyszeć tylko samych komplementów i mówi mi gdy mu się coś nie podoba.
A co do marynarki, to mi się bardzo podoba, bo ma fajny, żywy kolorek i nawet mojej mamie się podobała, choć ma inny gust niż ja (woli bardziej stonowane ubrania i mniej odważne)

Odnośnik do komentarza
Gość marlenka K

mówisz ze chcesz wyglądac na 20 a nie 40 lat. wyglądać elegancko nie koniecznie musi oznaczać wyglądać staro. jeżeli chcesz wygladać młodo nie musisz wkładac na siebie wszystkich kolorów tęczy. nikt nie mówi tez że masz nosic sukienki do kolan. sama lubie nosić miniówki, ale nie chce wyglądać tandetnie, jak jakaś tania laska. obecnie, nawet zwykłych sieciówkach typu h&m, zara, bershka, new look itd. mozna ubrac się tanio i nie wydając na to nie wiadomo jakiego majątku.
a jesli chodzi o męza to przecież nie powie ci raczej, że okropnie wygladasz...

Odnośnik do komentarza

takie kolory jakie miałam na sobie na weselu można spokojnie ze sobą łączyć. Szczególnie teraz wiele kolorów się łączy, a dziwi to chyba tylko bardzo konserwatywne i lubiące nudę osoby.
Sukienkę wybierałam z mężem, z nim byłam na zakupach, nawet sam decydował którą kupić, bo to on dał mi na nią kasę. Co do fryzury to też mu się podobała. On mi zawsze mówi gdy coś mu się nie podoba więc mogę mieć pewność, że było fajnie he :P

Odnośnik do komentarza

no nareszcie Cię zobaczyłam :D Tyle opisów i achów i ochów. Jak dla mnie to norma, ani źle ani dobrze. Przeciętnie, sukienka fajna ale ja bym wybrała inny kolor ( bo nie lubię różu) i zrezygnowałabym z kokardy. Marynarka wydaje mi się że lepiej by wyglądała jakby była krótsza, bo na tych zdjęciach sięga ci aż do połowy pośladków. Wydaje mi się że jakby kończyła się na biodrach była by lepsza.
Róż z miętą można łączyć, fakt wychodzi jak dla mnie mocno cukierkowo ale można teraz dużo takich stylizacji jest w necie dostępnych.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Sluchajcie.
Mam troszkę podobny problem Idę na wesele pod koniec września i nie mam pomysłu na dodatki do sukienki. Może wy mi coś doradzicie. Sukienka jest szyta na zamówienie i bedzie miala podobny krój i detale do tej sukienki ze zdjęcia. Kolor jedynie bardziej wpadał w morską zieleń.
Zdjęcie sukienki

Doradźcie jaką marynarke i dodatki. Czy iść w zielony czy postawić na szrość bo wydaje mi się że to też będzie pasować

Odnośnik do komentarza

szczerze, to mi się strasznie nie podoba ta sukienka i dlatego bym ją ożywiła jakimś kolorem. Każdy ma inny gust, ale wg mnie z kolejnymi ciemnymi lub nude butami będzie mdło. Chyba że ten morski będzie wyjątkowo żywy, bo to też zależy od odcienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...