Skocz do zawartości
Forum

Mężczyźni i rajstopki


Rafaelllo

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra,ale Gracjan to gej,do tego gość prymitywny i śmieszny,nie zdziwiłabym się gdyby cały tyłek golił razem z rowem.
Wyobrażasz sobie swojego męża bądź chłopaka,który depiluje nogi + łazi w spodenkach i rajtuzach po mieście? Dobra,ja rozumiem prowokację czy rajstopy na zimę,ale to już przesada. Są jakieś granice ( a czasem mi się wydaje,że się pokończyły w społeczeństwie ).

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza
Gość taki jeden gościu

Jestem facetem i polecam depilację.
Osobiście uzywam kremu do depilacji dla facetów. Jestem zadowolony z efektów i moja kobieta także. Polecam spróbować - jak sie komuś nie spodoba to włozy przecież i tak odrosną.

Odnośnik do komentarza

Szanowne panie ja noszę już ponad 50 lat rajstopy,przed ślubem powiedziałem dziewczynie o tym
i żadnego nie było problemu.Mam dzieci.sprawy łóżkowe są jak należy skoro tyle lat jesteśmy razem i nic nie zakłóca życia.Proszę napiszcie dlaczego tak bronicie te rajstopy.
teraz są męskie,może nosić rajstopy damskie zimowe bo są tańsze.Czy to coś uwłaszcza waszej kobiecości,czy wstydzicie się pokazać w towarzystwie e swoim facet bo nosi rajstopy.
Proszę panie o odpowiedż jak i panowie.

Odnośnik do komentarza
Gość facet w rajstopach

Ja też noszę rajstopy na codzień nawet takie 15 den a zimą do 60 den albo podkolanówki nylonowe są bardzo wygodne i estetyczne,gole nogi maszynką regularnie do rajstop i podkolanówek,pozdrawiaw panie których mężczyźni noszą rajstopki.

Odnośnik do komentarza

@~facet w rajstopach i reszta Panów... Ok, w prządku, noście rajstopy jak Wam to odpowiada, czemu nie?:) Ale depilować nogi??? Litości, a po co? Dla mnie facet, to musi być facet. Lubię jak ma owłosioną klatę, przedramiona i nogi :) A wydepilowane to , ew. pachy ze względów higienicznych, zwłaszcza latem, oraz okolice intymne, oralny jest wtedy przyjemniejszy ;) Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Gość facet w rajstopach

Do eMisia.
Zgadza się masz racje,też depiluje sie w tych miejscach. :) A czemu nogi? Jak ubieram czarne matowe rajstopy np. z microfibry to niema problemu ale jak jakieś cienkie cieliste albo grafitowe to włoski niezbyt wtedy estetycznie
wyglądają pozatym rajstopy o wiele łatwiej i szybciej ubiera się na na wydepilowane nogi niż owłosione (i oczka wtedy nie lecą) dlatego depiluje nogi do rajstopek. Pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza
Gość PSYCHOPATA

Bo facet,to facet. Ma wyglądać jak mężczyzna. Wstydzisz się tych włosów? wstydzisz się tego,że jesteś facetem?
Depilacja nóg jest zarezerwowana dla kobiet,mężczyzna ma być męski,ma mieć owłosienie...Paranoja...co się dzieje z facetami...

Odnośnik do komentarza
Gość Facet w rajstopach

Drogie panie,po co tyle krytyki? Rajstopy dla mężczyzn są faktem od dawna.Faceci też noszą rajstopy i przyjmijcie to do waszej ograniczonej świadomości.Sam nosze rajstopy i legginsy od dawna i sie nie wstydze,traktuje to jak codzienna część garderoby,mam więcej fajnych rajstop niż niejedna z was.A facet w rajstopach nie wygląda co najmniej dziwnie tylko sexy tak twierdzi wiele kobiet.

Odnośnik do komentarza
Gość krzysiek 1977

Pewnie że są dla mężczyzn i kobiet. Odnosnie chodzenia w rajstopach do krótkich spodenek i golenia nóg. Do spodenek zakladam beżowe przezroczyste wiec na wlosy to bardzo wyglądało by niesmacznie. Chodzę w rajstopach bo lepiej nogi wyglądają, szczególnie jak są chude (optycznie je pogrubiaja), przyzwyczailem się do usuwania owłosienia, bo lubię chodzić w rajstopach. Chodzę przeważnie rano po zakupy do biedronki tak ubrany od kilku lat. Zimą oczywiscie noszę pod dlugimi spodniami jako alternatywa dla kaleson. Killka razy zdarzyło mi się wyjsc na miasto w rajstopach czarnych grubych kryjacych do spodenek sportowych. Kilka godzin bylem na mieście i jakoś nikt specjalnie nie robił z tego sensacji.

Odnośnik do komentarza
Gość krzysiek 1977

Dokładnie. Niestety źle się czuje jak mam nosić rajty na nieogolone nogi. Próbowałem ale wtedy wszystko mnie swędzialo. Wiec nie pozostaje nic poza goleniem albo depilowaniem. Bylem na jesieni w salonie gdzie stosowali metodę epilfree. Bylem lekko zawstydzony aby sie umówić ale pani natychmiast przejęła inicjatywę mowiac ze 30 procent klientow to faceci i mi to nawet udowodnila pokazujac listę. Niesyety nie skorzystałem. JJak ozdrowieje to sie zapisze.

Odnośnik do komentarza
Gość PSYCHOPATA

~krzysiek 1977
Ponadto nie zaziebiam sie. W lutym nie chialo mi sie golic nóg i nie zakladalem rajstop i ot co teraz leżę w wyrku z grypą.

Nie noszę i nie choruję,bo o siebie dbam,nie potrzeba mi depilacji nóg oraz noszenia rajstop.
Niedługo żeby dowiedzieć się czy ktoś jest kobietą czy mężczyzną trzeba będzie zajrzeć między nogi.
Kiedyś noszono kalesony i faceci byli zdrowi. Teraz to tylko i wyłącznie wasza fanaberia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...