Skocz do zawartości
Forum

Mężczyźni i rajstopki


Rafaelllo

Rekomendowane odpowiedzi

Kalesony,getry,rajstopy, przecież to prawie żadna rożnica, to tylko kawalek materiału. Nikt nie musi wiedziec co kto ma pod spodniami gdy jest zimno,wiec uważam że każdy może chodzic w czym mu się tylko podoba i jak mu wygodnie. Jeden nawet kaleson nie dotknie, inny bedzie biegał w rajtkach z wielką chęcią. I wszystko jest jak najbardziej normalne dopoki te rajstopy pod spodnie to tylko sposob na ochronę przed zimnem. Jak to już cos więcej wtedy nazywa się to fetyszyzmem:) sam nosze rajtki takie 100den gdy jest duży mroz. Żona mi w tamtym roku kupiła takie i są ok, nie marzne i nie widzę w tym nic złego.

Odnośnik do komentarza
Gość bulbulator

Witam. wszystkich.

Tak się składa że dwie polskie firmy produkują rajstopy męskie - Adrian ze Zgierza i łódzki Knittex. Można sobie na ich stronach internetowych obejrzeć i nawet kupić.

Sam noszę czasami jak jest zimno grube rajstopy lub legginsy pod spodniami i potwierdzam że są 100x lepsze niz kalesony i powiedział bym że nawet wiekszy komfort cieplny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość mirek w stringach

Ja nosze damskie rajstopy na co dzień,jak jest mróz to 40-60 den a jak nie to 15-20 den,przeważnie czarne i cieliste czasami grafitowe,czuje sie w nich bardzo dobrze,nieubieram skarpetki żeby kamuflować rajstope na stopie i nikt nie zwrócił mi jeszcze uwagi na to że nosze rajstopy,nie jestem gejem ani trans,nasze panie mają poglądy z czasów komuny,panowie noście rajstopy bo są tak samo dla nas a nie tylko dla kobiet stworzone,pozdrawiam wszystich facetów noszących rajstopy i legginsy.

Odnośnik do komentarza

Witam ciepło :) Moi Szanowni przedmówcy i a przede wszystkim Ty Rafaelllo .... Jak często na naszych forach bywa tradycyjne z igły widły... Chcesz nosić rajstopy, to je noś, nawet jeśli masz fajne nogi ;) Tym bardziej dbałabym o nie na Twoim miejscu... Szkoda fajne, zgrabne nóżki zmrozić, no nie? Ja tam jak tylko skończą się upały wskakuję w rajstopki, których grubość wzrasta odwrotnie proporcjonalnie to temperatury za oknem. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...