Forum Uroda

Ulubione kosmetyki

~Dafnes

~Dafnes

Jaki jest wasz ulubiony kosmetyk bez którego nie wyobrażacie sobie zycia? Moim ulubionym jest blyszczyk z avonu i perfumy CK. A wasze?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Achaa

~Achaa

nie mam ulubionych firm, ale lubię puder match perfection z rimmela, bo kryje ładnie i ma takie ciemne kolorki, a do tego dobrze matuje. Co do pozostałych kosmetyków, to mi jest obojętne jakiej są firmy, ale puder zawsze musi być ten :)

Lady in Red

Lady in Red

ja np zawsze używam cieni z inglota, moim zdaniem są jedyne w swoim rodzaju. Bardzo je lubię. Ogólnie lubię kosmetyki z tej firmy, ponieważ cena jest zachęcająca i mają bardzo dobrą jakość

85106 lady-in-red Kobieta, 26 lat, Wejcherowo
~Puszysta07

~Puszysta07

Ja nie mam jakiejs jednej firmy, lubie nivea, oim zdaniem jest bardzo dobra firma i nawet niedroga

~PorannaRosa

~PorannaRosa

no dokładnie... ja nie przeżyje.... ale lubię miec jeszcze perfumy przy sobie:)

Tańcząca wariatka

Tańcząca wariatka

chusteczki matujące:) Dezodorant oczywiście też ale nie noszę go na uczelnie tylko używam rano.

85040 tanczaca-wariatka Kobieta, 27 lat, Kraków
laurette

laurette

Nie wyobrażam sobie nie miec przy sobie czarnej kredki a jedna z moich ulubionych marek jest dove.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 23 lata, Kraków
~oopsy

~oopsy

Moja Luksja ;) Mleczko ze składnikami balsamu, niezastąpione podczas rannej kąpieli. Dzięki niemu mogę pospać 5 minut dłużej bo nie muszę używać balsamu i czekać aż się wchłonie :)

~kamka.k

~kamka.k

Perfumy! Zawszę muszę je mieć przy sobie :) lubię takie dosyć mocne, odważne zapachy jak Angel albo Chanel :) polecam te z zapachowiec.pl ja zamawiam u nich od lat

mega22

mega22 wpis edytowany

Mój ulubiony kosmetyk to Lift bielendy, liftingujący ekspresowy korektor zmarszczek, idealny po nieprzespanej nocy albo do poprawy wyglądu przemęczonych np. od pracy przy komputerze oczu

96163 mega22 Kobieta, 30 lat, Warszawa
~Malinka555

~Malinka555

Olejek do ciała i krem do rąk Dermaplus z ekstraktem z jagód goji. Używam wyłącznie naturalnych kosmetyków i ZAWSZE ale to zawsze patrzę na skład INCI.