Skocz do zawartości
Forum

Sexy ciałka


Gość Achaa

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz mówi się trudno, nie każdy wygląda młodziutko tak jak Ty ;)
Ups kurcze jak ja tak mogę mówić jak ja przecież Ciebie na oczy nie widziałam, może się pochwalisz swoją nieziemską urodą ? :)

Zresztą co wy wszystkie mnie się uczepiłyście zazdrosne jesteście czy co ;)
Znajdzie się jedna ładniejsza od drugiej i nagle wszyscy wielkie halo bo tego zazdroszczą i tego.
Nie można być tu sobą bo od razu wszystkie przeciw no po prostu szok Boże widzisz i nie grzmisz ;)
Miałam wstawić zdjęcie jakiegoś paszczura, żebyście czuły się piękniejsze i bardziej dowartościowane ?

Odnośnik do komentarza

ale tu nie chodzi przecież o żadną urodę tylko o to, że te fotki są z neta :) zapewne gdybym w wyszukiwarce obrazkowej wkleiła te fotki, to by mi się pokazały źródła :P ogólnie to ładna dziewczyna u ciebie na focie, ale wątpię, że to ty :)

Odnośnik do komentarza

Tak myślałam, że powinnam wstawić jakieś nie swoje w dodatku brzydkiej dziewczyny żebyście były bardziej dowartościowane.
Acha albo jesteś głupia albo ślepa albo wgl to i to ;)
Znając twoje podejście do ludzi na tym forum nie będę ci tego udawadniać, bo to nie ma sensu, nie ma tu takiej osoby której byś się nie uczepiła albo nie wkurzyła :)

więc nie będę się z wami o to kłócić ;) jeżeli macie ochotę jeszcze mnie o czymś poinformować to chętnie bym się dowiedziała o sobie paru nowych rzeczy :)

Wstawiłam swoje zdjęcia a wam dalej źle i no cóż wy wiecie lepiej kim ja jestem ;) więc sajonara ;p

Odnośnik do komentarza

co ty tak przeżywasz? Nie chodzi mi o urodę dziewczyn na fotkach, a o to, że to nie są twoje zdjęcia, bo na każdej fotce masz inną dziewczynę. Na tej na twoim profilu dziewczyna jest bardziej okrąglutka, a tu znowu ma szczuplutkie ramionka, a na tym ostatnim w ogóle inna buzia...

Odnośnik do komentarza

ja nie widzę tutaj żeby były to inne dziewczyny. Jest jedna ta sama, może inny retusz zrobiony, może nawet nie Tiara, ale dziewczyna na zdjęciach jedna. Tak jakbyś nie wiedziała że właśnie retuszem można odmienić człowieka że wydaje się zupełnie inny, a potem się okazuje że to jeden człowiek.

Tiara, a możesz wstawić jakąś fotkę gdzie widać Twoje ciałko? :) interesuje mnie to, bo jakoś z pierwszego wrażenie bardziej mi się podobasz niż Acha, mimo tego retuszu nawet.. oczywiście jeśli chcesz, bo ja już mówiłam że swoich fotek nie wstawiam na fora... :)

Odnośnik do komentarza

Tak i nazywa się Julia Michelle Martinez...
miałam nieraz do czynienia z osobami, które kopiowały zdjęcia podobnych osób z neta i wmawiały ludziom, że to one więc łatwo to rozpoznać.
Na tych wszystkich fotkach jest retusz. To zapewne jakaś dziewczyna z USA.
Nie chcę się kłócić, bo do samej osoby Tiary nic nie mam, wydaje się spoko, ale nie wiem po co dodawać nie swoje zdjęcia :))) to tak jakbym ja sobie weszła w wujka google i skopiowała jakieś fotki i wam tu wkleiła. To bez sensu.
A nawet jeśli okazałoby się, że to jednak Tiara, to nie lepiej wstawić jakieś normalne zdjęcia, a nie obrobione chyba każdą funkcją photoshopa?

Odnośnik do komentarza
Gość libertyprime

Na tym zdjęciu niezły photoshop,widać na km...nikt nie ma takiej buźki,niestety,taki efekt może być jedynie po retuszu;)

Czyli jednak jest coś na rzeczy skoro tłumaczysz się z własnych piersi.Do tego oszukujesz sama siebie podnosząc je.
Dla mnie możesz je podnosić nawet dźwigiem.
Dlaczego sądzisz,że mogłabym być zazdrosna? takich kobiet jak ty w mieście jest na pęczki.Każda taka sama,ten sam styl,taka sama fryzura...do tego ten sam tik (może to jakiś syndrom...nie wiem,nie wnikam) podnoszenia włosów do góry za pomocą rąk...robisz wietrzenie czy jak?

Wiesz dlaczego nie wstawię swoich zdjęć na jakiekolwiek forum (do tego z widoczną jak byk twarzą)? Ponieważ mam jeszcze trochę oleju w głowie i nie zamierzam być jakąkolwiek pożywką dla zboczeńców i innych pederastów;)
Zdjęcia z prawie nagim biustem są niesmaczne.
Do tego z przykrością muszę stwierdzić,że masz wysokie mniemanie o sobie skoro ustawiłaś swoje zdjęcie jako avatar.Afiszujesz się z wyglądem i za pewnie jesteś okrutnie połechtana słysząc czy widząc pozytywne komentarze na swój temat.
Można by cię wsadzić śmiało do różowego pudełka z napisem Barbie.

A ja? ja nie jestem ani brzydka ani piękna.Zazdrościć to można bogatych rodziców,ale nie urody,która przemija i to w zastraszająco szybkim tempie.

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy to ty, ale jeśli tak, to jesteś ładna, choć może nie jakaś wystrzałowa. Cóż mi oceniać... zdjęcie po obróbce. Biust masz fajny.
Dla mnie nie wyglądasz jak plastikowa barbie, blond włosy nie świadczą o tym... jednak z tego retuszowania bym zrezygnowała, bo nieumiejętny retusz oszpeca, a nie upiększa

Odnośnik do komentarza

austeria - po pierwsze: dzięki to miłe ;) a po drugie to raczej mało prawdobodobne bo mam jak najbardziej polskie korzenie :)
A na imię mam Paulina zresztą na którymś ze zdjęć jest napisane Paula ;)

Znikająca - Ja już od dłuższego czasu farbuję się na utlenione, próbowałam też na normalny blond z odrostami ale niezbyt mi pasował bo byłam taka neonowa :P utlenione mi do wszystkiego pasują i jest mi z nim dobrze ;)
naturalnie też jestem blondynką tylko w normalnym odcieniu w dodatku jasnym :)
a na jaki byś zmieniła ? ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...