Skocz do zawartości
Forum

Sexy ciałka


Gość Achaa

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam wątek, w którym możemy umieszczać swoje zdjęcia (oczywiście twarze zamazane, ale jak kto woli), aby pokazać, że dziewczyny z krągłościami (w stylu lasek Pitbulla) są dużo bardziej sexy! Która będzie pierwszą odważną?
Oczywiście nie chodzi o jakieś erotyczne foty :)

Odnośnik do komentarza

oj mam kraglosci ale wiem jak je tuszowac i zwracac uwage na miejsca ktore dobrze wygladaja;p....skupiam sie na ramionach i podkresleniu tylka i bioder w odpowiednich spodniach a lydki ktore nie sa za szczuple obcasami ...kolana musze kryc bo sa grube;p...i pyzata jestem...i mam wachania wagi dlatego musze sie bardzo pilnowac bo idzie mi w brzuch;p....reszta to cwiczenia:)ograniczam cukier i sol....slodycze do minimum(raz w tygodniu jeden batonik)duzo warzyw i owocow i ograniczam tluszcze -a to wszystko zeby dobrze wygladac;p

Odnośnik do komentarza

jak tak czytam wasze wypowiedzi, że gdzie ona ma krągłości, bo ma fajne ciało, to się zastanawiam czy wy jesteście jakieś dziwne? Czy krągłości wykluczają posiadanie fajnego ciała? To ja już nie wiem czym dla was są krągłości, chyba rozmiar xxxxxxl....
A tak w ogóle to nie rozumiem jak można wstawiać swoje roznegliżowane foty na neta. Ale spoko, twoja sprawa, w końcu twarzy nie ma...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...