Skocz do zawartości
Forum

Bokserki czy majteczki?


Rafaelllo

Rekomendowane odpowiedzi

slipy są obcisłe i krótsze niż bokserki, czy wy nie umiecie tego odróżnić? Właśnie slipy są pod krótsze spodenki, a bokserki mogą być i dopasowane i takie długie luźne. Mi to obojętne, ale nie podobają mi się te długie gacie, co wyglądają jak spodenki

Odnośnik do komentarza

czy Ty jesteś gejem? czy po prostu jesteś metroseksulany? Nie pytam bo jestem uprzedzona i nie odbieraj tego jako zaczepki albo coś w ten deseń. Po prostu jesteś pierwszym facetem z jakim mam do czynienia który :
A) odróżnia pojęcia slipy, kąpielówki, majtki
b) pisze o uwydatnianiu wdzięków
c) wysyła zdjęcia swoich częsci ciała i prosi o ocenę.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem metroseksualny, nie jestem gejem, dobrze mi w męskiej skórze.

I tylko nie wiem, czy faceci, których znasz okazali się być aż tak nudni, bądź stereotypowi, czy może po prostu poznałaś ich za mało.

Lubię słowa, lubię bawić sie słowem, lubię swoje ciało plus nie zostawiam skarpetek na środku podłogi, zawsze opuszczam deskę klozetową, zakręcam do końca nakrętkę na tubce pasty do zębów, umiem rozmawiać o uczuciach i kiedy wstaję z łóżka nie drapię się po jajach.

Aha, i jestem mężczyzną, nie facetem.

Odnośnik do komentarza
Gość MICHAŁ34

Kiedyś nosiłem majtki ,gdy miałem 14-17 lat.Potem zaczołem nosić bokserki ,ponieważ mam dość sporego penisa(porównywałem z kolegami pod prysznicem).Teraz mam 27 lat i zamawiam bokserki na miarę ,ponieważ mój penis ma ,aż 45cm w zwodzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...