Skocz do zawartości
Forum

Blondynki, brunetki czy szatynki?


Gość Nataliawarszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nataliawarszawa

Wiem, że nie liczą się same włosy, bo liczy się całokształt, ale jestem ciekawa ilu jest facetów którzy wolą EWIDENTNIE np blondynki. Wypowiadajcie się lub moze byliscie swiadkami jakichs sytuacji? :)
jestem ciekawa i czy to prawda że blondynki są bardziej seksowne

Odnośnik do komentarza

ja mam ciemne włosy, nigdy do końca nie byłam w stanie stwierdzić czy jestem szatynką czy brunetką. Obecnie mam farbowane włosy więc to jeszcze trudniej stwierdzić.
co do preferencji to chyba zalezy mam znajopmego któremu podobają się tylko blondynki, drugiemu podobają się brunektki a jeszcze inny nie ma jakiegoś ustalonego typu

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza
Gość ania111111

Natura zawsze jest napiękniejsza jeśli o nią odpowiednio zadbamy i nie pozostawimy samej sobie, tak jak ogródek trzeba pielić aby warzywa nie zdziczały :) Też kiedyś zadawałam takie pytania jak autorka tego postu, a na głowie miałam wszystkie kolory jakie są dostępne w farbach do włosów..Wszystko tylko aby nie być sobą, naturalną blondynką :) teraz po latach wróciłam do natury i tylko lekko ją podkreślam i taka się sobie podobam najbardziej, prawdziwa ja, i bez żadnych odrostów, bez wydawania kasy na farby, bez stresu...Mężczyzna który was pokocha naprawdę pokocha nie za włosy, a chyba tylko na takiej miłości wam zależy? Pamiętacie anię z zielonego wzgórza? nienawidziła swoich rudych włosów, a gilbert ktory sie w niej zakochal przezywal sie na nia ,,marchewka,, :) ona nawet probowala sie prfzefarbowac. Podsumowując, nie kolor włosów jest wazny, a ci co myślą inaczej mylą się i nie należy ich słuchać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...