Skocz do zawartości
Forum

Czy podobają się wam mocno owłosieni mężczyźni?


Gość supersam

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! swoje pytanie kieruje do płci pięknej, ponieważ nurtuje mnie takie pytanie: czy lubicie, kiedy facet ma dużo włosów na ciele czy nie? Otóż ja mam 20 lat i mam ich sporo, mimo takiego wieku. Mocno owłosione nogi, ręce też (chociaż nie aż tak), na brzuchu i na klacie też mam włosy. O czym to może też świadczyć, że facet ma tyle włosów, może wiecie?

Odnośnik do komentarza

mi się strasznie nie podobają mocno owłosieni mężczyźni... jak małpy. Oczywiście włosy na rękach i nogach, w miejscu intymnym, a także trochę na klacie, to normalne i mi nie przeszkadza, choć wolę ogoloną klatę. Jednak jak już jest busz na klacie, włosy na plecach, stopach i dłoniach, a także tygodniowy zarost... to fuuuuuj.

Odnośnik do komentarza

Nie, na plecach nie mam, ale troche jakby na karku, lekki zarost. Na kacie poki co nie mam buszu, ale nie wiem, moze sie pojawi w pozniejszym wieku. acha, dodam tez, ze juz w gimnazjum zaczela rosnac broda, jescze nikt nie mial z klasy, a ja juz powoli sie golilem..A co, serio lubisz, kiedy facet ma ogolona klate?

Odnośnik do komentarza

Mocno owłosieni... hm nie lubię jak facetowi włosy wychodzą spod bluzki, ale dziwnie się czuje jak facet ma ogoloną klatkę piersiową. Nienawidzę jak facet ma owłosione plecy - tego nie zdzierżę. Co do rąk, nóg, zarostu czy długich włosów to jest mi to rybka. Nawet przyznam się że lubię jak facet ma długie włosy:)

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Mnie się bardzo podobają mocno owłosieni. Nawet na pleckach trochę włosków nie zaszkodzi. Jedynym miejscem, w którym włosów nie lubię są uszy... Kochani mężczyźni, proszę Was - nie miejcie kompleksów z powodu waszego owłosienia. Ono jest fajne i lubiane przez wiele kobiet.

Odnośnik do komentarza
Gość ukchelmsford

ja jestem facetem natura jest bardzo mocnym atutem faceta i choc wiele kobiet preferuje depilowanych facetow . nigdy ale to nigdy nie miała by szansy kobieta ktora by zaproponowała mi depilację .liczy sie szyk inteligecja i intelekt a nie maNIPULACJA DRUGA POLOWA . NATURA JEST CUDOWNA

Odnośnik do komentarza
Gość agnesss1

Mój mężczyzna jest owłosiony, a ja kocham jego włosy na klacie i bez przerwy mu to powtarzam. Raz ma brodę, a raz nie - miał już najróżniejsze kombinacje z zarostem na twarzy :) I uważam że to jest świetne, bo nie wygląda jak tak 'cipka' tylko prawdziwy facet. Mrrrrr!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...