Skocz do zawartości
Forum

Sukienki maxi


Gość Flower Power

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Flower Power

Hej,
Strasznie podoba mi się styl boho gdzie królują długości maxi. chciałabym kupic sobie sukienkę maxi tylko nie wiem którą. Po za tym nie wiem czy są w modzie i gdzie w nich chodzić. Bo nie chciałabym jej nosić tylko na plaże ale tak normalnie, do pracy albo na spotkania ze znajomymi. Co o tym sądzicie? Podoba mi się np tak filetowa ( pierwsza z prawej)

Odnośnik do komentarza

mam dla Ciebie dobrą wiadomość :) maksi jest teraz modne, ja bardzo lubię długie sukienki szkoda tylko że nie da się za bardzo przez nie opalić ;) ta która Ci się podoba jest śliczna i naprawdę nie musisz w niej chodzić tylko na plażę, ze znajomymi jak najbardziej, na randkę, a do pracy to zależy gdzie pracujesz bo wiadomo że do urzędu raczej nie:)

Odnośnik do komentarza
Gość ramoneska

Jakie ładne te fioletowe sukienki! Na lato w sam raz! Ale znam niestety taka zasade, ktora moze cie rozczarowac: maxi nie pasuja do kobiet o wysokim wzroscie, bo to optycznie ich wydluza. nie wiem, co prawda, na ile trzeba byc wysoka, zeby nie moc zalozyc takie sukienki. Teraz modne sa te maxi i spodnice tez.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...