Skocz do zawartości
Forum

Małe dłonie u mężczyzny


Gość aliszer

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! mam taki problem, jetem dosyc wysoki - 184cm i dosyc rozbudowany, ale mam bardzo male dlonie, sa troche wieksze niz dlonie mojej dziewczyny, moj tata i brat maja duzo wieksze dlonie ode mnie... da sie jakos je powiekszyc, bo az sie wstydze ze mam takie male dlonie i krotkie palce

Odnośnik do komentarza
Gość lalunia888

Wiem, male dlonie u faceta to jak u kobiety duze;-) Ale skoro z reszta jest ok, to masz taka budowe ciala, nie znam zadnych cwiczen na rozbudowanie dloni, chyba ciezka praca fizyczna na roli;-) Jestem przystojny i twojej dziewczynie twoje dlonie tez odpowiadaja, nie przejmuj sie;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Grazka0011

Mój mężczyzna (34ll) ma małe dłonie, uważam, że są piękne. Nie lubię grabi, ale tak jak tu już ktoś napisał, liczy się ich wygląd dla kobiety, owszem, mają być zadbane i czyste pod paznokciami, mają być krótko obcięte i niedożeranie z obryzganymi pazurami, bleee, ohyda, to przyprawia o mdłości zarówno kobiety jak i mężczyzn. No i jeszcze jedna, ważna rzecz, uścisk mężczyzny, ma być pewny i w miarę mocny, a nie jak ..uj, wślizgujący się w czyjąś dłoń ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Kolega 2006

Podobno nos uszy i dłonie rosną całe życie , spojrzmy czasami na starszych panów , mają duże uszy , nosy i duzeee dłonie jak bochen chleba, głowa do góry , nabijaj je ćwiczeniami , będą grube i napompowane silne i czyste i będziesz się lepiej z tym czuł , a jak Ci ktoś powie choć mało jest tego, i powie np małe dłonie małe....? Nie nie nie o to chodzi tylko małe dłonie ? Małe rękawiczki :) mów że masz normalne dłonie i akceptuj to ja też mam taki mały kompleks ale moja kobieta mi mówi masz normalne dłonie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość GladBounce

Widzę że każdy/każda tu pisząca jest słowem silna w teorii...
Sam mam z tym problem. Mam okrutnie małe dłonie. Jestem facetem po trzydziestce i mam je jak 16 letnia dziewczyna. Nie wciskajcie kitów że nikt na nie nie patrzy, że to im(kobietom) nie przeszkadza. Zwracają na to uwagę, i to bardzo. Wczytując się w różne fora można dowiedzieć się na co zwracają uwagę kobiety, i są to oczy, głos itp... dłonie. Dłonie zawsze są wymieniane, i nie chodzi by były czyste. Chodzi by były męskie, by mogły objąć troskliwie dłoń kobiecą, by ta czuła że ma do czynienia z facetem, a nie z młodszą siostrą. Prawda jest właśnie taka, więc bez 'pocieszeń' proszę. Tylko Ci którzy zmagają się z tym problemem znają ten ból, gdy kogoś się poznaję, gdy przychodzi czas na splecenie dłoni, gdy ta jest dosłownie drobniejsza niż dłoń kobiety. Jest to najkłopotliwsza i najżałośniejsza chwila dla faceta. Największy ból w tym że co byśmy nie zrobili, to już tego nie zmienimy. Żadne ćwiczenia, żadna kulturystyka. Pozdrawiam znających ten żałosny stan rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Czego ci potrzeba czy komukolwiek z takim problemem to HGH, jest to steryd znany jako hormon wzrostu. Pomijam to, że jest on nielegalny (I mam to w nosie, dla tego kraju wszystko jest nielegalne) to rozrost rąk jest raczej skutkiem ubocznym i niepewnym. Poza rękoma, może się rozrosnąć nos, uszy, serce i stopy, ale same nogi i ręce to nie problem, uszy i nos w razie czego można przyciąć operacyjnie. Szczęka również się może i bardzo często rozrasta się, więc jak wam wasze ręce przeszkadza to trzeba ryzykować. Jakiś nadzwyczajnych efektów to nie przyniesie, ale trzeba tylko trochę więcej, +5 - 15% do obecnych rozmiarów i wszystko powinni być na miejscu.

Jest jeszcze inny bardziej zwariowany możliwy sposób, trzeba wam po prostu połamać ręce a właściwie palce, i lekko je przestawić. Złamana kość się rozrasta, więc jak masz krótkie palce a w miarę pozostałe, to może dodać trochę rozmiaru, jak masz myśli samobójcze i aż tak ci z tym źle, to mogłoby pomóc, problem jest taki że, trzeba znaleźć lekaża, co się tym zajmuje, i zapłacić mu ze 30 - 100k w PLN. Wiem, że jest to możliwe, bo tak się leczy nogi jak ktoś ma dłuższą / krótsza albo chce je sobie wydłużyć, z palcami jest to samo tylko że trzeba znacznie więcej złamań wykonać, a i ryzyko jest spore. Tak jak mówiłem, jak komuś to bardzo przeszkadza to ma takie warianty, za pewne są jeszcze inne sposoby na poprawę stanu rzeczy, pewne jest, że jakoś da się to poprawić. A ludzi co mówią, że jest to niemożliwe nie radzę słuchać, jest to możliwe, tylko że realia są takie, że bardzo ciężkie do osiągnięcia i ryzykowane.

Odnośnik do komentarza

Wypowiem się jako kobieta. Spodobał mi się bardzo jeden mężczyzna, a mi bardzo rzadko jakiś wpada w oko. Ma on ok 180cm, ma dość szerokie ramiona, naturalnie nie jest drobnej budowy, a dłonie ma malutkie, mam wrażenie, że mniejsze od moich. A ja jestem drobną kobietą 160cm. Cóż, wolałabym by on miał większe, męskie dłonie, ale  to nie jest powód, by ktoś przestał się podobać lub skreślać kogoś z powodu dłoni, skoro lubię jego twarz, uśmiech itp. Mam tylko nadzieję , że wielkość dłoni nie przekłada się na nienaturalną małą wielkość czegoś innego...

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...