Forum Uroda

Małe dłonie u mężczyzny

~aliszer

~aliszer

Czesc! mam taki problem, jetem dosyc wysoki - 184cm i dosyc rozbudowany, ale mam bardzo male dlonie, sa troche wieksze niz dlonie mojej dziewczyny, moj tata i brat maja duzo wieksze dlonie ode mnie... da sie jakos je powiekszyc, bo az sie wstydze ze mam takie male dlonie i krotkie palce

Odpowiedzi znajdują się poniżej

dzika nutria

dzika nutria

no tak, male dlonie to naprawde wielki problem - jak z tym życ? ludzie nie maja rak, ale co tam - Ty masz male dlonie... hm... a nie pomyslales ze po prostu takie masz i ze to jest normalne?

83993 dzika-nutria Kobieta, 25 lat, Pszczyna
Złośliwa

Złośliwa

moim zdaniem z tym nic się nie da zrobić. Po prostu takie masz i tyle, trzeba to zaakceptować

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 32 lata, Warszawa
~lalunia888

~lalunia888

Wiem, male dlonie u faceta to jak u kobiety duze;-) Ale skoro z reszta jest ok, to masz taka budowe ciala, nie znam zadnych cwiczen na rozbudowanie dloni, chyba ciezka praca fizyczna na roli;-) Jestem przystojny i twojej dziewczynie twoje dlonie tez odpowiadaja, nie przejmuj sie;-)

~ahhh

~ahhh

Nie sadze ze male dlonie mga ci w jakis sposob przeszkadzac, nie przejmuj sie tym, wazne zeby byly zadbane, a rozmiar dloni tak na prawde nie ma znaczenia przynajmniej dla mnie

~dzikiryż

~dzikiryż

Nie przejmuj sie tak tymi dlonmi, mozesz w tym czasie cwiczyc gorne i dolne partie ciala i bedzie spoko;-)

~kwiattt

~kwiattt

Wqazne zeby rece byly czyste, zadbane, ja na przyklad patrze na to a nie na to czy sa duze czy male, ludzie maja duzo wieksze problemy niz ty, wyluzuj

Rusalka989

Rusalka989

aliszer, niestety nie ma takich cwiczen czy diety, zeby jakos zwiekszyc rozmiar dloni. Ale nie ma czym sie przejmowac!

84931 rusalka989 Kobieta, 32 lata, Jarocin
~karalik

~karalik

tez nie slyszalam o cwiczeniach ktore by powiekszaly dlonie, ale rozmiar dloni dla mnie na przyklad nie ma znaczenia, iwiec mysle ze nie powinienes sie wstydzic swoich rak :)

~hik

~hik

Byłem z dwoma laskami, które mi wypominały, że mam małe dłonie.

~Grazka0011

~Grazka0011

Mój mężczyzna (34ll) ma małe dłonie, uważam, że są piękne. Nie lubię grabi, ale tak jak tu już ktoś napisał, liczy się ich wygląd dla kobiety, owszem, mają być zadbane i czyste pod paznokciami, mają być krótko obcięte i niedożeranie z obryzganymi pazurami, bleee, ohyda, to przyprawia o mdłości zarówno kobiety jak i mężczyzn. No i jeszcze jedna, ważna rzecz, uścisk mężczyzny, ma być pewny i w miarę mocny, a nie jak ..uj, wślizgujący się w czyjąś dłoń ;)

~Kolega 2006

~Kolega 2006

Podobno nos uszy i dłonie rosną całe życie , spojrzmy czasami na starszych panów , mają duże uszy , nosy i duzeee dłonie jak bochen chleba, głowa do góry , nabijaj je ćwiczeniami , będą grube i napompowane silne i czyste i będziesz się lepiej z tym czuł , a jak Ci ktoś powie choć mało jest tego, i powie np małe dłonie małe....? Nie nie nie o to chodzi tylko małe dłonie ? Małe rękawiczki :) mów że masz normalne dłonie i akceptuj to ja też mam taki mały kompleks ale moja kobieta mi mówi masz normalne dłonie . Pozdrawiam

~GladBounce

~GladBounce

Widzę że każdy/każda tu pisząca jest słowem silna w teorii...
Sam mam z tym problem. Mam okrutnie małe dłonie. Jestem facetem po trzydziestce i mam je jak 16 letnia dziewczyna. Nie wciskajcie kitów że nikt na nie nie patrzy, że to im(kobietom) nie przeszkadza. Zwracają na to uwagę, i to bardzo. Wczytując się w różne fora można dowiedzieć się na co zwracają uwagę kobiety, i są to oczy, głos itp... dłonie. Dłonie zawsze są wymieniane, i nie chodzi by były czyste. Chodzi by były męskie, by mogły objąć troskliwie dłoń kobiecą, by ta czuła że ma do czynienia z facetem, a nie z młodszą siostrą. Prawda jest właśnie taka, więc bez 'pocieszeń' proszę. Tylko Ci którzy zmagają się z tym problemem znają ten ból, gdy kogoś się poznaję, gdy przychodzi czas na splecenie dłoni, gdy ta jest dosłownie drobniejsza niż dłoń kobiety. Jest to najkłopotliwsza i najżałośniejsza chwila dla faceta. Największy ból w tym że co byśmy nie zrobili, to już tego nie zmienimy. Żadne ćwiczenia, żadna kulturystyka. Pozdrawiam znających ten żałosny stan rzeczy.