Skocz do zawartości
Forum

Wysokie szpilki


Acha

Rekomendowane odpowiedzi

173 to jeszcze nie taka wysoka, mam koleżanki tego wzrostu i nie wydają mi się takie wysokie :)
180 to już wysoka :)
Ja chodzę w szpilkach, bardzo lubię i potrafię, ale np jak jadę na zjazd na studia to ostatnio wolę na płaskim.
Ja najbardziej lubię takie naprawdę wysokie - od 9 cm wzwyż :)

Odnośnik do komentarza
Gość tuttifrutti

A ja slyszalam, ze na szpikach chodza tylko prostytutki, na takich 15 cm-wych. Bez obrazy, ale na Ukrainie prawie kazda kobieta na co dzien zaklada buty na szpilkach (co wcale nie swiadczy o tym ze jest jakas "latwa", tam taka moda). Ale ja osobiscie nie lubie szpilek

Odnośnik do komentarza

no fakt bieganie do autobusu w szpilakch jest nie lada wzywaniem i wyglada trochę komicznie:) Ale cóż trzeba po prostu wychodzić wcześniej i spokojnie iść. Ja prawie cały czas chodzę w szpilkach. Jedynie buty na zamianę mam do jazdy samochodem i motocyklem.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

tu nie chodzi o deformację stopy tylko o problemy z kręgosłupem, bo wtedy przyjmujesz nieprawidłową pozycję, musisz utrzymywać się w pionie, co obciąża ten kręgosłup.
Osobiście kocham wysokie szpilki, ale nie mogę zrozumieć dziewczyn, które wybierają się na półdniowe zakupy i idą na nie w szpilach 13 cm, to wygląda komicznie ^^
Ostatnio jak byłam w galerii, to najpierw myślałam nad założeniem butów na obcacie, ale mówię -ach tam, na płaskim będzie mi wygodniej, czeka mnie dzień chodzenia. Nogi mnie nawet na płaskim bolały niemiłosiernie po całym dniu chodzenia, a w galerii widziałam dziewczynę w mega wysokich szpilach, szła jak pokraka (nie umiała w nich chodzić) i jeszcze do tego wybrała się tak na zakupy. Niektóre dziewczyny to chyba myślą, że w komedii grają :DDD

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam szpilki, jednak w nich kobieta czuje sie od razu inaczej, bardziej pewna siebie, kobieta na obcasach wyglada bardzo seksownie i przyciaga mezczyzn, bo mezczyzni lubia popatrzec na dlugie nozki, tylko oczywiscie trzeba umiec chodzic na obcasach bo czasami to zalosnie wyglada

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...