Skocz do zawartości
Forum

Bielizna wyszczuplająca


Gość PorannaRosa

Rekomendowane odpowiedzi

No dla mnie zdecydowanie najfajniejszą, najwygodniejszą i najlepszej jakości bieliznę mają w Liparie. Złego słowa nie powiem, naprawdę fajnie się w niej czuję, a kupowałam już też z przeróżnych wcześniej sklepów.

Odnośnik do komentarza
Gość marysiaa.krajewskaa

A nie lepiej po prostu poćwiczyć i zgubić raz na zawsze fałdki tłuszczu zamiast inwestować w bieliznę wyszczuplającą? Jej zastosowanie widzę jedynie przy noszeniu bardzo obcisłych sukienek, by w ten sposób wygładzić powierzchnię ciała pod ubraniem, co by nie było widać zarysu bielizny bądź rajstop.

Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej odpowiada oferta bielizny wyszczuplającej, którą możesz przejrzeć na stronie pod adresem www.orirose.pl . Sklep ma bardzo bogaty asortyment, doskonale opisy dostępnych produktów, ceny atrakcyjne i szybko realizuje zamówienia. Polecam, bo osobiście sprawdziłam!

Odnośnik do komentarza
Gość ninaxkx

Ja zamiast bielizny inwestuje w rajstopy wyszczuplające, najlepiej od Gabrielli. Takie rajstopy nie tylko spłaszczają brzuch, ale też skutecznie podnoszą pośladki i wyszczuplają uda. Ostatnio dodali taką nowość - rajstopy High Shaper, które są niesamowite do zadań specjalnych.

Odnośnik do komentarza

Trochę podbiję temat, bo zainteresowała mnie bielizna reklamowana w tv. Chodzi mi o krój tej bielizny wyszczuplającej bo niby ładnie podnosi piersi pani na zdjęciach, ale myślicie, że rozmiar F też da radę? Bielizna modelująca często ratuje mi życie, ale zazwyczaj kupuję taką w formie spodenek. A tu jest bardziej mega obcisła koszulka, która wyszczupli brzuch głownie. Czy bielizna wyszczuplająca brzuch może pomóc przy okazji w poprawie postawy? Trochę się garbie, a czytałam gdzieś na jakimś blogu, że tak.

Odnośnik do komentarza
Gość Jonia78Gda

majtki nosiłam kiedyś, ale ja chciałam żeby ten tłuszcz w końcu trochę się zredukował :( pomogła mi karboksyterapia... kuzykna mi powiedziala o tym zabiegu bo sama byla w takiej klinice comsetologica w gda. Tez poszlam i powiedziano mi ze 6 zabiegow wystarczy. Zabieg troche podszczypywal (siniaczki mi zostaly) ale skuteczny :)))) 3 cm mi ubylo czaicie????

Odnośnik do komentarza

Też długo korzystam z bielizny wyszczuplającej aż w końcu postanowiłam zainwestować w zabiegi karboksyterapii. Efekty przyszły bardzo szybko! Po 6 zabiegach mój brzuch stał się dużo szczuplejszy i zniknął z niego uporczywy cellulit. Byłam w szoku! Polecam karboksyterapię każdemu, kto ma takie same problemy jak ja. Zabiegi wykonywałam w PRoclinic we Wrocławiu http://proclinic.pl/oferta/karboksyterapia-usuwanie-cellulitu/

Odnośnik do komentarza

Też mogę bardzo pochwalić zabiegi karboksytrapii ja wreszcie przestałam się martwić o cellulit , on po 5 zabiegach po prostu zniknął a tyle się męczyłam, żeby ukryć okropny brzuch pod bielizną! Przemyślcie sprawę dziewczyny! Ja robiłam zabiegi karboksyterapii w Laser Care w Warszawie http://lasercare.pl/pl/karboksyterapia-dla-kobiet.html

Odnośnik do komentarza
Gość kasia0002

J jeju, myślałam ,że już era takiego rodzaju bielizna odeszła do lamusa. Laski, nie lepiej kupić sukienkę , która optycznie nas wyszczupli ? Zrób click! właśnie o taki model mi chodzi. Strategicznie wszyte czarne elementy czy kropki zdziałają cuda . Według mnie tak teraz powinno się robić :)

Odnośnik do komentarza
Gość darinkanowa

Wypróbowałam kilka różnych marek i opcji i marka, o której piszesz jest ok, ale u mnie najlepiej sprawdza się nie bielizna a rajstopy wyszczuplające. Mam problem z wystającym brzuszkiem ale też z fałdkami na plecach i dopiero rajstopy, które kończą się pod samym biustem (Gabriella ma takie, model high shaper) sprostały moim wymaganiom.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...