Skocz do zawartości
Forum

Bielizna wyszczuplająca


Gość PorannaRosa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PorannaRosa

Cześć,
Mam zamiar kupic sobie takie body co wyszczupla i spłaszcza brzuch albo taką halke opinającą z triumpha. Ale zastanawiam się czy:
1. to rzeczywiście działa?
2. nie widać tego pod ubranimi nawet obcisłymi?
3. I czy triumph to dobra marka czy są jakieś lepsze godne polecenia?

Odnośnik do komentarza

moja mama nosi takie jakby majtki wyszczuplające, co je się podciąga aż pod cycki (tzn zakłada je na normalne majtki), choć nie wiem po co jej to, bo nie ma jakiegoś bełtuna...
Tego nie widać spod ubrania i faktycznie modeluje sylwetkę.
Ja np mam lekki brzuszek, ale wolę założyć same sexy majtki, jakieś stringi lub koronkowe niż zakładać na siebie jakieś galoty jeszcze dodatkowo... zawsze się zastanawiam czy człowiek się poci w takich rzeczach.
Osobiście wolę poćwiczyć i zgubić zbędny balast niż nosić takie rzeczy :)

Odnośnik do komentarza

ja mam taką halke modelująca, ale nakładam ją tylko jak biorę bardzo obcisła sukienkę co by mi się nic nie odznaczało. Mam ze dwie trzy sukienki bandażowe sukienki - nie mam nadwagi, wagę mam w sam raz ale jak mam tę halkę to wtedy ładniej sukienka się uklada

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Bielizna wyszczuplająca skutecznie maskuje fałdki tłuszczu obecne na naszym ciele. Rzeczywiście strój założony na tego typu bieliznę prezentuje się zdecydowanie lepiej niż w przypadku, gdy jej nie założymy. Rysy ciała są wygładzone. Bielizna nie jest widoczna nawet pod obcisłymi ubraniami, ponieważ jest wykonana bez szwów, które mogłyby "przebijać" przez odzież.

Odnośnik do komentarza
Gość Perlo_com_pl

Ja po ciąży kupiłam sobie taki gorset wyszczuplający, dużo za niego dałam, ale nie za bardzo mi pomógł;/ Nie ściskał brzucha jak jakbym chciała i nie dawał spodziewanych efektów, więc jestem tak jakoś na "nie" nastawiona na bieliznę tego typu;/

Odnośnik do komentarza

Głównym celem bielizny wyszczuplającej jest wygładzenie rysów sylwetki. Przykładowo, dzięki niej zapobiegamy sytuacji, w której boczki albo brzuch "wylewają" nam się na linii dżinsów. Jeżeli bielizna jest mocno obciskająca to można również za jej pomocą delikatnie zmniejszyć obwody ciała, np. wyszczuplić talię.

Ważne jest to, aby taka bielizna nie miała szwów - wtedy będzie niewidoczna pod ubraniem.

Odnośnik do komentarza
Gość kasiulek90

Nie wiem czy triumph to dobra marka bo nie nosiłam ich bielizny. Wiadomo jak obłożysz się czymś mega obcisłym to co byś nie założyła będzie widać... Obcisłe? Podkreślające figurę? Tak ale jak zawsze wszystko z umiarem. Ja miałam body z liparie.pl i byłam bardzo zadowolona. Ukrywały co miały ukrywać. Teraz już ich nie potrzebuje ale polecam bo służyły mi bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

No ja kupowałam piękną wyszczuplającą bieliznę w liparie.pl i muszę powiedzieć że naprawdę sprawdziła się doskonale. Spłaszczyła to co miała, schowała nadmiar. Jest bardzo wygodna i komfortowo się nosi. Nawet na co dzień.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...