Forum Uroda

Bielizna wyszczuplająca

~PorannaRosa

~PorannaRosa

Cześć,
Mam zamiar kupic sobie takie body co wyszczupla i spłaszcza brzuch albo taką halke opinającą z triumpha. Ale zastanawiam się czy:
1. to rzeczywiście działa?
2. nie widać tego pod ubranimi nawet obcisłymi?
3. I czy triumph to dobra marka czy są jakieś lepsze godne polecenia?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Tańcząca wariatka

Tańcząca wariatka

też się nad tym zastanawiałam, bo i mi coś takiego by się przydało, szczególnie że lubię nosić ubrania dość obcisłe.

85040 tanczaca-wariatka Kobieta, 28 lat, Kraków
~Achaa

~Achaa

moja mama nosi takie jakby majtki wyszczuplające, co je się podciąga aż pod cycki (tzn zakłada je na normalne majtki), choć nie wiem po co jej to, bo nie ma jakiegoś bełtuna...
Tego nie widać spod ubrania i faktycznie modeluje sylwetkę.
Ja np mam lekki brzuszek, ale wolę założyć same sexy majtki, jakieś stringi lub koronkowe niż zakładać na siebie jakieś galoty jeszcze dodatkowo... zawsze się zastanawiam czy człowiek się poci w takich rzeczach.
Osobiście wolę poćwiczyć i zgubić zbędny balast niż nosić takie rzeczy :)

~ramoneska

~ramoneska

W sumie zgadzam sie Acha, bo jak sie pocwiczy to ma efekty i nie trzeba nic kupowac, a jak sie zdejmie bielizne to znowu wszystko "zwisa".. ale wybor naleze do ciebie;-)

~taktak

~taktak

No ale rozne sytuacje sie zdarzaja kiedy nie ma czasu na to zeby cwiczyc :) moim zdaniem taka bielizna jest dobra moja siostra kupila sobie taka, wcale nie widac jej pod ubraniami :)

Lukrecja85

Lukrecja85

ja mam takie majtki wyszczuplajace pod biust ale nie kupujcie bezszwowych bo po prostu sie zsuwaja i rolują

84558 lukrecja85 Kobieta, 33 lata, Gorzów
Złośliwa

Złośliwa

ja mam taką halke modelująca, ale nakładam ją tylko jak biorę bardzo obcisła sukienkę co by mi się nic nie odznaczało. Mam ze dwie trzy sukienki bandażowe sukienki - nie mam nadwagi, wagę mam w sam raz ale jak mam tę halkę to wtedy ładniej sukienka się uklada

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 33 lata, Warszawa
SickAngel

SickAngel

Miałam takie,koronkowe,fajne,nie tam jakieś galoty:D
Ale się podarły.
Koleżanka ma wystający brzuch i zakłada takie jak chce ubrać fajną kieckę.To jej spłaszcza brzuch i jest naprawdę ok.

--

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

84897 sickangel Kobieta, 29 lat, Centrum Polski
aanielkaa

aanielkaa

bo to ladnie splaszcza ale mnie rowniez sie zsuwa i roluje niestety :(

17 aanielkaa Kobieta, 38 lat, Kraków
kosmetolog Joanna Hirszler

Odpowiedź eksperta

Bielizna wyszczuplająca skutecznie maskuje fałdki tłuszczu obecne na naszym ciele. Rzeczywiście strój założony na tego typu bieliznę prezentuje się zdecydowanie lepiej niż w przypadku, gdy jej nie założymy. Rysy ciała są wygładzone. Bielizna nie jest widoczna nawet pod obcisłymi ubraniami, ponieważ jest wykonana bez szwów, które mogłyby "przebijać" przez odzież.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 31 lat, Warszawa
~Perlo_com_pl

~Perlo_com_pl

Ja po ciąży kupiłam sobie taki gorset wyszczuplający, dużo za niego dałam, ale nie za bardzo mi pomógł;/ Nie ściskał brzucha jak jakbym chciała i nie dawał spodziewanych efektów, więc jestem tak jakoś na "nie" nastawiona na bieliznę tego typu;/

~.Maskotka.

~.Maskotka.

no ja raz kupiłam takie majtki wysokie opd sam biust ale były kiepskie bo się rolowały i wygladało to tragicznie

cienka granica

cienka granica

Właśnie mi wczoraj mignęła na Złotych Wyprzedażach wyprzedaż bielizny wyszczuplającej Slimtess i zastanawiałam się, na ile to jest skuteczne? Jestem osobą szczupłą, ale przy zakładaniu obcisłych jeansów mam tzw. boczki, chciałabym je jakoś zamaskować ;-) wiem, że ćwiczenia nic tu nie dadzą, bo to po prostu skóra, a i tłuszczyku każdy troszkę pod skórą musi przecież mieć. Przeszkadza mi to tylko w przypadku noszenia obcisłych rurek. Nie mogę wybrać większego rozmiaru spodni, bo wtedy na tyłku wiszą i na nogach źle przylegają :P Dlatego właśnie zaczęłam zastanawiać się nad bielizną wyszczuplającą. Będę wdzięczna za opinie.

90242 cienka-granica Kobieta, 31 lat, Piekary Śl.
cafe.latte

cafe.latte

Moja przyjaciółka miała wyszczuplającą bieliznę z Intimissimi i bardzo ją sobie chwaliła. Nie było jej widać pod obcisłymi ubraniami i dobrze spełniała swoje zadanie. Taką bieliznę najlepiej samemu sobie przymierzyć i wtedy określić, czy rzeczywiście podziała na naszą sylwetkę.

90275 cafe-latte Kobieta, 29 lat, Katowice

Odpowiedź eksperta

Głównym celem bielizny wyszczuplającej jest wygładzenie rysów sylwetki. Przykładowo, dzięki niej zapobiegamy sytuacji, w której boczki albo brzuch "wylewają" nam się na linii dżinsów. Jeżeli bielizna jest mocno obciskająca to można również za jej pomocą delikatnie zmniejszyć obwody ciała, np. wyszczuplić talię.

Ważne jest to, aby taka bielizna nie miała szwów - wtedy będzie niewidoczna pod ubraniem.

Rucola

Rucola

ja miałam kilka par majtek i owiem tak że u mnie to się nie sprawdza bo isę rolują. I to jeszcze gorzej wyglada. Nie polecam tych z lidla bo się rolują na brzuchu

114414 rucola Kobieta, 32 lata, Kraków
~o_lga

~o_lga

Dziewczyny...mam 53 lata i od zawsze noszę bieliznę wyszczuplajaca.Marka.triumf..polecam..dzisiaj mam kilka par, w różnych kolorach i fasonie..

oleńska

oleńska

taka bielizna czasem się przydaje, ale ważne jest by była z dobrego materiału. Powinna wyglądać na malutką przed założeniem, żeby był jakiś efekt

124034 olenska Kobieta, 29 lat, Oświęcim

Odpowiedź eksperta

oleńska
taka bielizna czasem się przydaje, ale ważne jest by była z dobrego materiału. Powinna wyglądać na malutką przed założeniem, żeby był jakiś efekt

Bielizna ta powinna być bezszwowa, wykonana z dobrego materiału i nie powinna się rolować. Te rzeczy warto sprawdzić przed zakupem konkretnego modelu bielizny.