Skocz do zawartości
Forum

Jak malujecie paznokcie?


austeria

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Luizza97

Sama też nie noszę zbyt długich paznokci, z uwagi na fakt, że pracuję przy komputerze. Niemniej jednak zwykle sięgam po hybrydy Chiodo. Ładnie się utrzymują, a do wyboru mamy całe mnóstwo odcieni tej marki, w tym moje ukochane czerwienie z kolekcji Red Colour.

Odnośnik do komentarza

Miałam ich hybrydy jednak dla mnie zbyt rzadkie. Wiem, ze na pewno mają wielu swoich fanów, sama jednak jestem bardziej fanką gęstych lakierów ? Lepiej maluje mi sie nimi paznokcie i są dla mnie ogólnie o wiele lepsze.

Ostatnio maluje głównie lakierami od Provocater, mają dobre krycie oraz są obecnie w niezłych promocjach na swojej stronie www (do kupienia stacjonarnie widzialam w Naturze).

Uwielbiam tę linię:

https://provocater.pl/termiczne-lakiery-hybrydowe

600_600_productGfx_04858545c7049032e3330

Odnośnik do komentarza
Gość mika mikkaka

Hybryda- sama sobie robię żele ale ostatnio siostry zażyczyły sobie zrobienie hybryd- zrobione wyszły przyzwoicie. Ale teraz będzie trzeba zrobić od nowa i tu moje pytanie aceton czy frezarka? Oglądałam filmiki na YouTube i są pokazane dwie "wersję" robienia hybryd, ciekawa jestem waszej opinii czym wy ściągacie?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem zależy czy używałaś bazy budującej czy zwykłej oraz jaką masz wprawę z frezarka.

Jeśli użyłaś zwykłej bazy to możesz frezarką zdjąć top a resztę rozpuścić acetonem.

Jeśli natomiast używałaś bazy budującej i jest jej troszeczkę grubsza warstwa, możesz spróbować usunąć masę frezarką, delikatnie top i kolor, wyrównać bazę pilnikiem, zobaczyć czy nie ma żadnych zapowietrzeń, jeśli nie to uzupełniasz bazę i od nowa kolor i top.

Zerknij sobie tutaj: 

https://puderek.com.pl/178-frezarki-do-paznokci

W sklepie obecnie maja promocje na wiele modeli frezarek. 

Odnośnik do komentarza

Pamiętajcie, że warto dbać o stan swoich paznokci, no bo również przyciągają one uwagę innych osób. Ja od miesiąca zmagam się z rozdwojonymi i dość kruchymi paznokciami, dlatego kupiłam odżywkę SOS Eveline i mam nadzieję, że faktycznie ta pomoc będzie dla mnie najlepsza! Może już jej używaliście?Pamiętajcie, że warto dbać o stan swoich paznokci, no bo również przyciągają one uwagę innych osób. Ja od miesiąca zmagam się z rozdwojonymi i dość kruchymi paznokciami, dlatego kupiłam odżywkę SOS Eveline i mam nadzieję, że faktycznie ta pomoc będzie dla mnie najlepsza! Może już jej używaliście?
262967951-307987781197306-20586403682302262967951-307987781197306-20586403682302

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...