Skocz do zawartości
Forum

Ubrania w czarnym kolorze


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niunia21

moim zdaniem czarny jest mało twarzowy, mało której kobiecie jest dobrze w czarnym, lepszesą bardziej kobiece kolory, np rózowy, pomarańczowy czy niebieski. W czarnych ciuchach chodzą tylko te które nie umieją się ubrać

Odnośnik do komentarza

wiesz to zalezy od cżłowieka i od jego podejścia ja czarny kolor traktuje jako kolor uniwersalny, jak nie wiem jak się ubrać to mała czarna i dodatki i nidgy nie bedę odstawać, albo jakoś ubiorę się inaczej tylko na czarno to zawsze się w pasuję...

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

~mailer01
Typowo babski temat ;) Ważne, żeby ciuch był czysty, schludny i elegancko się prezentował. Zresztą czy faceci zwracają uwagę na krój i kolor ?
Zwracają, bo są wzrokowcami. Ja uwielbiam czerń, ale staram się nie ubierać tylko na czarno. Jak czarne spodnie, to kolorowa bluzka. Czarny kolor jest dla mnie bazą do całej reszty.

Zatrzymaj się na chwilę. Spójrz przed siebie.

Odnośnik do komentarza

Ktoś tu napisał, że każda kobieta ma w szafie czarną sukienkę - nie prawda, ja nie mam. Mam tylko czarno-białą, ale to się nie liczy.
Czerń nie jest zła jeśli się umie ją przełamać, ale najczęściej kobiety wyglądają w niej szaro. Ubiorą się na czarno i... na czarno. Nuda.
Teraz mam czarne włosy, jestem opalona i czarny mi pasuje, choć nie mam prawie wcale ciuchów w tym kolorze. Jednak nie wyobrażam sobie chodzić non stop i to od stóp do głów w czerni. O wiele bardziej wole kolory, wtedy nie wygląda się nudno i wyróżnia się z tłumu :)

Odnośnik do komentarza

Czerń jest bardzo uniwersalna, można ją mieszać z wieloma kolorami, ale jak chodzi się tak ubranym od stóp do głów, to często wygląda się po prostu smutno i blado. Sama przerabiałam etap samej czerni, nawet dość długo, bo z jakieś 3 lata, ale zaczęłam stopniowo wprowadzać inne kolory i też już sobie nie wyobrażam mojej garderoby bez ulubionej zieleni i fioletu ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Merlenne

Nie wiem skąd w ludziach myślenie, że jeśli ubieramy sie w ciemne stroje to wyglądamy jak got. Wszystko zależy od tego jaki krój maja ubrania oraz od tego co nam pasuje. Niektórzy dobrze czują się w ciemnych kolorach, niektórzy wręcz przeciwnie. Ubrania czarne powinny wybierać osoby o typie urody zima. Sama mam własnie taki typ urody i własnie w takich ciuchach dobrze się czuję.
Ostatnio na przyklad zamawiałam sobie czarny kombinezon na to lato w Answear:
https://answear.com/p/kombinezony-7139-k.html

Zresztą ten kolor jest bardzo modny w tym roku. Wybierając odpowiednie dodatki mozecie go ładnie rozjaśnić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...