Forum Uroda

Ubrania w czarnym kolorze

Stokky

Stokky

Cześć! Mam do was pytanie co sądzicie o czarnych ubraniach?Mi się zawsze podobały ubrania w czarnym kolorze. Ale niektórzy uważają że na czarno ubierają sie tylko goci itp. Co o tym powiecie?

84843 stokky Kobieta, 32 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Złośliwa

Złośliwa

ja uwielbiam ten kolor, po prostu go kocham. Fakt słucham ostrzejszej muzyki ale moim zdaniem czarny jest świetny. Można go łączyć z wieloma kolorami i zawsze wygląda to wspaniale. Monochromy też są fajne, tylko tęz trzeba umieć to zrobić. Jedynę co mi się nie podoba to wyblakła czerń....

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 33 lata, Warszawa
austeria

austeria

a tam nieprawda, czerń jest piękna, klasyczna i elegancka. Co prawda ja w niej często nie chodzę bo źle się w niej czuję, ale ludzie ubierający się na czarno podobają mi się.

15475 austeria Kobieta, 14 lat, Gliwice
Anna Methea

Anna Methea

Odpowiedź eksperta

Ubrania powinno się rozpatrywać ze względu na fason a nie na kolor. Czerń jest nieśmiertelna i odpowiednio noszona jest symbolem elegancji. Jest różnica pomiędzy założeniem małej czarnej i szpilek a czarnego, męskiego t-shirtu i czarnych jeansów. To nie kolor a styl ubrań jest szufladkowany dla danej subkultury.

--

Methea Wizaż

84860 anna-methea Kobieta, 33 lata, Lublin
~Acha

~Acha

a ja nie lubię czerni... dla mnie jest nudna. Jedyne, co lubię czarne, to makijaż oczu i bielizna...

Kaja

Kaja

ja moglabym chodzic tylko na czarno nie lubie kolorow czern to klasa

230 kaja Kobieta, 45 lat, Tychy
~natalia-natalka

~natalia-natalka

Czarne ubrania są ok,ale nie lubię być ubrana w tym kolorze od stóp do głów. A jak myślicie,czarny naprawdę wyszczupla?

Jullia

Jullia

jasne czarny bardzo wyszczupla zwłaszcza czarne spodnie nogi wydaja sie szczuplejsze na to lekko opadajaca dluzsza bluzka i kilka kg mniej
ja lubie czarne ubrania lubie miec czarne spodnie lub spodnice i czarna bluzke a na to np czerwona marynarka

84663 jullia Kobieta, 30 lat, tam...
~Komercha

~Komercha

oj z tym wyszczuplaniem to bym się kłociła... bo jak ktoś nosi rozmiar 50 to i tak mu czarne ubvrania nie pomoga

Sonia

Sonia

ja przez prawie 5 lat dzien w dzien chodzilam tylko na czarno potem jak ubralam cos innego nie moglam na siebie patrzec uzaleznilam sie od czarnych ubran wszystko mialam czarne, ale kocham czarne ciuchy!!

--

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

132 sonia Kobieta, 33 lata, Radom
~koszka

~koszka

Mi sie wydaje ze czarny kolor pasuje wszystkim i jest mega elegancki szczególnie lubie czarna bielizne jest bardzo seksowna

~SickAngel

~SickAngel

Bielizna ok,mała czarna też,szpilki czarne np.
Ale od stóp do głów czerń już odpada.
Wygląda jak żałoba.
No,ale jak kto woli:)

annet9

annet9

czarny kolor to kolor elegancki, przecież napewno każda kobieta ma czarną sukienkę na okazję =))

84859 annet9 Kobieta, 32 lata, Lubartów
Deanerys

Deanerys

klasyka, tylko tak jak ktoś tu napisał nie może być wyblaknięta bo wtedy to wygląda paskudnie. Czarny ma byc głęboki i ma byc czarny a nie szary. Ja strasznie lubię ten kolor, ale bez przesady. Mam kilka ciuchów w tym kolorze ale cały czas w nim nie chodzę.

--

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

83919 deanerys Kobieta, 36 lat, Kraków
Lukrecja85

Lukrecja85

ja lubie sie ubierac na czarno nie kojarzy mi sie z załobą poza tym teraz juz nie chodzi sie przez rok czy 2 na czarno bo ma sie załobe juz te czasy minely, lubie czarne ubrania i jestem za, lepsze to niz pastelowe i kolorowe ubrania jak u zblazowanej nastolatki

84558 lukrecja85 Kobieta, 33 lata, Gorzów
~Puszysta07

~Puszysta07

Szaleje za czarnym kolorem, oczywiscie nie ubieram sie codziennie na czarno bo sa rózne okazje, ale czarnych ubran mam sporo - sukienki, koszulki, spodnie, koszule, marynarki no i oczywiscie bielizna :) Mi bardzo pasuje czarny no i dodatkowo wyszczupla ;)

zuza7

zuza7

mi tez bardzo się podobają ubrania w czarnym kolorze, ale bez przegięcia =) chociaż 1 czarną sukienkę musi mieć każda kobieta =)

84857 zuza7 Kobieta, 30 lat, Chełm
~krasia

~krasia

A ja nie lubie czarnego koloru i w ogóle ciemnych kolorów a tym bardziej w ubraniach. Źle sie czuje w takich ubraniach i nie bardzo mi pasuja, bo jestem szczupla i mam taka blada twarz wiec jak zakladam cos ciemnego a szczegolnie czarnego to wygladam jak wampirka :D bielizne rowniez wole kolorowa

pink elephant

pink elephant

ja lubie czarne ciuchy jak ktos widzi kogos ubranego na czarno i mowi ze got albo zaloba to swiadczy o nim i jego stereotypowym pustym mysleniu

84373 pink-elephant Kobieta, 33 lata, Złocieniec