Skocz do zawartości
Forum

Jak dobrać oprawki okularów leczniczych?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie moi Kochani =*
mam dylemat bo bylam u okulisty i zalecil mi okulary i teraz sie zastanawiam nad oprawkami. Jestem blondynka (nie naturalna ;) ) i widzialam piekne okulary gruba oprawka czarna i po bokach jakby brokacik i cekinki. Byly piekne te oprawki i ladnie mi bylo w tych grubych oprawkach ale niektorzy mowia ze grube oprawki sa juz nie modne. A znowu cienkie mi nie pasuja. Widzialam tez rozne kolory oprawek zielone, czerwone. Ta babka u optyka miala na gorze czarne na dole czerwone ale boje sie ze nie do wszystkeigo mi beda pasowaly i w koncu postanowilam pochodzic jeszcze i popatrzec rozne oprawki i nie wiem jak wybrać... moze w ogole bez oprawek tylko same szkla?? co myslicie??

Odnośnik do komentarza

Każdy może znaleźć okulary dla siebie w dzisiejszych czasach. Kiedyś to był za to duży problem żeby znaleźć oprawki które byłyby wygodne i jeszcze jakoś wyglądały. Na ten moment chodzę w modelu Tonny – tonnydesign.com. Noszą się oki, estetyka idealna pod mój gust i też mój codzienny styl. Lepszych okularów jeszcze dla siebie nie znalazłem niż te.

Odnośnik do komentarza

Kochani, warto jest dobierać oprawki do kształtu twarzy.Najlepiej jest pomierzyć kilka par oprawek, jednak jeśli decydujecie się na ich kupno to zdecydowanie lepiej jest kupić je w sklepie optycznym internetowym:
jest o wiele taniej
jest o wiele większy wybór oprawek

Jeśli masz problem ze zdecydowaniem sie na firmę oprawek, polecam Ray ban
https://aurum-optics.pl/c/4451/ray-ban-damskie-okulary-przeciwsloneczne.html

Bardzo dobra jakość.

Odnośnik do komentarza
Gość szkiełko

Oprawki zazwyczaj przymierza się w lokalu i doradcy na miejscu doskonale wiedzą jakie designy i trendy panują w danym momencie. Kształt oprawki ma też znaczenie podczas doboru okularów dla skomplikowanych wad wzroku czy szkieł wieloogniskowych, np. progresywnych czy relaksacyjnych także nie ma co robić tego na własną rękę. Jeśli mieszkasz w Kielcach - Eurooptyk Optyk Kielce to miejsce dla każdego co szuka okularów. 3 lokalizacje w tym dwie galerie. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...