Forum Uroda

Jak dobrać oprawki okularów leczniczych?

muszka19

muszka19

Witajcie moi Kochani =*
mam dylemat bo bylam u okulisty i zalecil mi okulary i teraz sie zastanawiam nad oprawkami. Jestem blondynka (nie naturalna ;) ) i widzialam piekne okulary gruba oprawka czarna i po bokach jakby brokacik i cekinki. Byly piekne te oprawki i ladnie mi bylo w tych grubych oprawkach ale niektorzy mowia ze grube oprawki sa juz nie modne. A znowu cienkie mi nie pasuja. Widzialam tez rozne kolory oprawek zielone, czerwone. Ta babka u optyka miala na gorze czarne na dole czerwone ale boje sie ze nie do wszystkeigo mi beda pasowaly i w koncu postanowilam pochodzic jeszcze i popatrzec rozne oprawki i nie wiem jak wybrać... moze w ogole bez oprawek tylko same szkla?? co myslicie??

18 muszka19 Kobieta, 25 lat, Katowice

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Chojrak Tchórzliwy

Chojrak Tchórzliwy

wez sobie kolezanke idzcie niech Ci doradzi nie wiemy jaka masz twarz to nie wiemy co Ci pasuje Ty masz sie w tym czuc dobrze

84372 chojrak-tchorzliwy Mężczyzna, 31 lat, Ostróda
Kaja

Kaja

jak masz jasne wlosy to nie bierz mocno czarnych i grubych chyba ze masz cimniejsze pasemka mozesz wziac bez oprawek a boki czarne albo jakies blsyzczace jasne oprawki ale cienkie grube oprawki bardzo zmieniaja buzie

230 kaja Kobieta, 44 lata, Tychy
~ankkaa

~ankkaa

A w salonach nie doradzają? wydaje mi się, że w dobrym salonie są osoby, które potrafią dobrać odpowiednie oprawki do kształtu twarzy.

~bobi45

~bobi45

Każdy może znaleźć okulary dla siebie w dzisiejszych czasach. Kiedyś to był za to duży problem żeby znaleźć oprawki które byłyby wygodne i jeszcze jakoś wyglądały. Na ten moment chodzę w modelu Tonny – tonnydesign.com. Noszą się oki, estetyka idealna pod mój gust i też mój codzienny styl. Lepszych okularów jeszcze dla siebie nie znalazłem niż te.