Skocz do zawartości
Forum

Jak odbudować zniszczone rzęsy?


Gość ametystowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ametystowa

Tuszuję rzęsy już prawie od 10 lat praktycznie codziennie. Niestety troche zaczely mi wypadac sa suche rzadkie i krótkie. Kupowałam odzywki do rzes ale nie zauwazylam poprawy. Co zrobic aby je odbudowac? Są suche i boje sie ze wyblakną :(

Odnośnik do komentarza
Gość Joannaaa31

Olejek rycynowy dobry na wszystko ;) ale powinnaś dobrać też odpowiednią maskarę, by jednocześnie móc malować rzęsy i o nie dbać. Dużo czytałam ostatnio o MUSE cosmetics, mają bardzo pozytywne opinie, ale zastanawiałam się nad kupnem, bo cena mnie trochę przerażała. Jest to nowa firma na rynku, która oferuje wysokiej jakości produty. Jednym z nich jest łatwozmywalna i odżwywcza maskara Erato. Na ich fanpage'u znalazłam informację o konkursie w którym wystarczy polubić ich stronę, udostępnić post, małe wyzwanie: zrobić fotkę przed i po makijażu :D oraz napisać do nich w prywatnej wiadomości. Myślę, że to dobra okazja, żeby wypróbować działanie tej maskary. Zachęcam do brania udziału, póki trwa konkurs, a także mam nadzieję, że nie tylko rzęsy autorki postu się odbudują, ale i wasze :)

Odnośnik do komentarza

Także zauważyłam, że ostatnimi czasy moje rzęsy stały się jakby bardziej łamliwe i cieńsze. Długo szukałam informacji na temat od czego to może zależeć i jak mogę je wzmocnić. I wtedy trafiłam na takie serum Long 4 Lashes dzięki któremu wzmocnię rzęsy, ale także staną się grubsze i ciemniejsze. Znalazłam też ten sklep  https://www.taniomania.pl/t/long-4-lashes-serum w którym można znaleźć takie serum w dość przestępnej cenie.  Także spróbować tego nie zaszkodzi

Odnośnik do komentarza

Ja mam ogólnie słabe i rzadkie rzęsy, w dodatku jasne… więc przedłużam :) To fajna rzecz, a każdemu, kto się zajmuje takimi sprawami, polecam e-sklep kosmetyczny https://www.mosbeautyshop.pl/, można tam kupić różne akcesoria i dobrej jakości rzęsy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...