Skocz do zawartości
Forum

Małe piersi u 20-letniej kobiety


Gość la...ia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozowelove

Proszę niech te tępe dzidy które piszą komentarze typu '' przytyj to ci urosna,, lub ''zajdz w ciążę,, niech się pukna w swoje puste łby... Błagam. Według nich trzeba być spasiona maciora żeby mniec biust, wiadomo że grubasy maja cycki bo gdzieś ta słonina musi się rozlac...

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.03.2019 o 18:52, Olkarr napisał:

Możesz też spróbować powiększyć piersi tabletkami hormonalnymi, ale nie jest to do końca dobre rozwiązanie.

jest naturalna alternatywa czyli specjalne zioła które powoduja wzrost estrogenów a dzieki temu powiększenie piersi. Tabletki Breastfem bardzo popularne za granicą w składzie maja 3 zioła z Ameryki Południowej, Środkowej i Afryki. Naprawdę bardzo skuteczne mi powiększyły biust z rozmiaru miseczki  A na Średnie B

Odnośnik do komentarza
Gość Milford

I'd like to thank you for the efforts you
have put in writing this website. I really hope to check out the
same high-grade content by you in the future as well.
In truth, your creative writing abilities has motivated me to
get my own site now ;) help refuges

Odnośnik do komentarza
Gość Janna79

Od kiedy zrezygnowałam ze stanika zauważyłam, jakby delikatnie urosły i stały się bardziej jędrne. Polecam, wtedy nic nie ciągnie, nie ciśnienie i nie ociera a skóra oddycha. Dodatkowo ślicznie można opalić całe ciało gdy korzystamy z plaży naturystów. 

Odnośnik do komentarza
Gość Louanne

you are actually a just right webmaster. The site loading pace is incredible.
It sort of feels that you're doing any unique trick.
Also, The contents are masterpiece. you have performed a magnificent job on this matter!
donate for ukraine

Odnośnik do komentarza

Mogą sie podobać i się podobają ? Lepsze małe piersi niż bardzo duże ale jednoczesnie obwisłe ? Poza tym mam kilka kolezanek z bardzo dużymi piersiami i one twierdzą. ze chciałyby mieć mniejsze. No coż kobiecie się nie dogodzi ? A jak już totalnie nie możecie znieść ich wyglądu to zawsze możecie kupić sobie jakies tabletki na powiekszanie piersi ( na przykład perfect bust) i powiekszyć sobie jeden rozmiar.

Odnośnik do komentarza

To stracisz ale przynajmniej będziesz w stanie powiedzieć,że na Ciebie nie zadziałały. Nie wiem czy u wszystkich dziewczyn takie tabletki działają czy nie ale sama jestem w stanie stwierdzić,ze u mnie tak. Brałam perfect bust po ciąży i karmieniu. Nigdy nie miałam jakiegoś tam dużego biustu ale po ciąży dodatkowo się zmniejszył i stracił jędrność tak wiec musiałam coś z tym zrobić bo się nie mogłam na moje cycki wprost patrzeć ? Zamówiłam tabletki i biust jest o wiele ładniejsze. Powiększył się i podniósł. Nie ma takiego wyglądu wprawdzie jak 10 lat temu, ale nie jest źle !O wiele lepiej niż przed braniem tabletek.

Odnośnik do komentarza

Tabletki zdecydowanie! Sama żel dostałam ponieważ zamawiałam kilka opakowań tabletek tak więc żel dorzucili mi jeszcze w gratisie. Bardzo przyjemny, ładnie pachnie ale wcześniej stosowałam wiele żeli na powiekszanie piersi , żaden z nich tak nie działał, co najwyżej ujędrniał biust, ale jako dodatek do kuracji tabletkami czemu nie? Ponoć polepsza ich działanie jeszcze bardziej. Nie wiem tylko czy sensowne jest tutaj kupowanie jednego opakowania tabletek. U mnie efekt było widać przy drugim opakowaniu tabletek. Po jednym efektu nie będziesz widziała raczej. A cała kuracja powinna trwać 3-4 miesięcy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...