Skocz do zawartości
Forum

Czy torebka powinna pasować do butów?


Gość Werka234

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Mam takie pytanie czy według was torebka powinna być dopasowana do butów czy mogą to być dwie różne bajki. Moja mama mówi że torebka i buty powinny stanowić tak jakby komplet. TZn jak buty czarne i zamszowe to torebka też czarna i zamszowa. Podobno to wdtey jest eleganckie. A co wy o tym sądzicie, moim zdaniem to jest nieprawda.

Odnośnik do komentarza

ja mam zasadę że wszystko powinno do siebie pasować i współgrać (cały strój), jednak nie aż tak ostro że jak buty czarne i zamszowe to torebka tez;/ wystarczy że kolory do siebie pasują (na przykład zielony i pomarańczowy). Tylko że teraz jest taka moda że wszystko da się ze sobą połączyć co pozornie do siebie nie pasuje! więc nie przejmuj się, i ubieraj się tak jak Ci się tylko podoba :)

Odnośnik do komentarza

dla mnie to wieczna głupota :D gdyby tak było, to bym musiała sobie dokupić jeszcze ileśtam torebek, bo mam tylko jedną (jakoś mnie to nie pasjonuje) jeśli chodzi o takie typowe kobiece na ramię, a butów mam więcej w różnych kolorach. I co, przez to mam torebki nie zakładać? Bez sensu. Kiedyś tak było, teraz nikt nie zwraca na to uwagi czy jakiś przechodzień ma torbę pod kolor butów itp. Jasne, że np jak masz zielone buty i pomarańczową torebkę, to wygląda się śmiesznie (chyba, że cały ubiór jest pomarańczowo-zielony), ale np uniwersalna czerń pasuje do wszystkiego i moim zdaniem wtedy i buty mogą być czarne czy kolorowe.
To już jest pedantyzm - dobieranie torebki do butów :P

Odnośnik do komentarza

Nie musi pasować kolorem ani do butów ani do sukienki. Wiele panien młodych obecnie przełamuje tradycję i wybiera mocny kolor torebki czy butow. Który pasuje na przykład do bukietu ślubnego.

https://sklep-torebki.pl/blog/blog/2018/08/23/torebka-pod-kolor-butow-obalamy-mity/

Bardziej zwróć uwagę na fakturę materiału.Jesli buty są matowe to torebka również powinna być matowa. Jesli błyszczą to dobrze jeśli torebka również blyszczy.

Odnośnik do komentarza

Jedyne do czego powinna pasować torebka to do Ciebie! Jeśli chcesz postawić na jakieś konkretne modele i pomysły tym samym, wybieraj przede wszystkim takie, które spełnią określone wymagania należące do Ciebie. Polecam zatem sklep Brytyjka gdzie trafisz na przeróżne propozycje i możliwości. 

Prawdziwe Rzemiosło i mój blog Naturalnieskorzane.com, czyli torby i galanteria ze skóry naturalnej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...