Forum Uroda

Wypadające włosy

~lala125

~lala125

Hej. Poszukuje dobrych, sprawdzonych tabletek na wypadające włosy (po ciąży). Moje włosy wyglądają wręcz strasznie… Słyszałam o tabletkach ProHair. Czy któreś z Was je stosowała ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Daria to ja

~Daria to ja

po ciazy to normalne zbadaj sobie poziom hormonow i sprobuj revalid kapsulki i szampon i odzywka mozesz sprobowac tez szampon i odzywke dermena. Inneo sa bardzo dobre ale troche drogie

MegiLong

MegiLong

Spróbuj preparat siarkowy Sufrin, u mnie się sprawdził. Więc podałam znajomej, której włosy garściami wychodziły i także sobie go chwali. Tylko trzeba długiej kuracji z 4-5 miesięcy, ale wzmocnienie włosa gwarantowane!

84728 megilong Kobieta, 37 lat, Lublin
Pomocna

Pomocna

a on nie śmierdzi przypadkiem?

--

Okropne jest to, że nie można ani żyć z kobietami, ani bez nich. George Gordon Byron

241 pomocna Kobieta, 35 lat, Kielce
Panda

Panda

jak dla mnie moze smierdziec byleby włosy były mocne i zdrowe :)

229 panda Kobieta, 39 lat, Katowice
MegiLong

MegiLong

Pytasz o Sufrin? To preparat w postaci tabletek, ani nie śmierdzi ani nie pachnie ;-) Za to moje włosy po nim wyglądają zdrowo i ładnie.
Prawie się zrymowało! :-D

84728 megilong Kobieta, 37 lat, Lublin
~Acha

~Acha

normalka.
Kup vitapil, odżywkę radical, szampon od wypadania włosów i jakąś odżywkę od wygładzania włosów, to będą się lepiej rozczesywać

~zdołowana.

~zdołowana.

Witam.
Zawsze miałam bardzo gęste i grube włosy. Jestem naturalną szatynką lecz postanowiłam zrobić z siebie blondynkę. Rozjaśniłam włosy i od razu zaczęły się łamać. Po 3 dniach od rozjaśnienia chciałam jeszcze troszkę je rozjaśnić i zrobiłam płukanke z soku z cytryny, letniej przegotowanej wody i kilku kropel wody utlenionej. Po umyciu zauważyłam, że od razu zaczęły wypadać. Stały się strasznie cienkie.
Teraz widzę odrosty lecz są nadal bardzo cienkie. W związku z tym moje pytanie brzmi czy jeśli odrastają cienkie to wrócą do swojej poprzedniej grubości?
I czy to możliwe, że zaczęły wypadać po płukance ponieważ były już bardzo osłabione rozjaśnianiem?

~Achaa

~Achaa

po ciąży, przy karmieniu to normalne. Kup sobie Vitapil, nie jes taniutki, ale jest bardzo dobry. Ja go brałam po ciąży i w momencie gdy sobie spaliłam włosy jedną farbą i teraz zawsze go biorę przed i po farbowaniu i mi pomaga. Naprawdę polecam!

~Korba18

~Korba18

ja pilam herbatki ze skrzypem i mi to pomogło... albo brałam takie pigułki ze skrzypem i jakimiś witaminmi

~Celinka19

~Celinka19

Ja popieram koleżanki które pisały o sufrinie. Stosowałam go długo, bo przez ponad rok. Poprawa pojawiła się po 3-4 miesiącach, ale brałam dalej. Okazało się że pełne efekty naprawdę są warte żeby na nie czekać :) Ładne, gęste włosy i przy okazji naprawdę mocne paznokcie. Czy śmierdzi? Jedyne co mi przychodzi do głowy to ewentualne lekkie odbijanie się "siarką". Ale mi nie przeszkadzało i w sumie zdarzało się sporadycznie, tak więc jak co komu ;)

~kasiatweety1988

~kasiatweety1988

moja kolezanka jest fryzjerka. i wspominala cos o kapsulkach za 80 zl- (niestety nie pamietam nazwy) daje sie na reke i wmasowuje do włosów- a raczej skóry głowy. Polecała też taki zabieg na włosy - podobno ekstra- ale kosztuje 800 zł u fyzjera (dostaje sie dodatkowo preparaty do wzmocnienia efektu) i działą to na ok 4 miesiace- wlosy sa super - nie pusza sie i sa delikatne ale nie wypadaja- jak dla gwiazd Hollywood :D:D

Komercha

Komercha

echhh 800zł to ja bym nie dała. Ja kiedyś chodziłam na zbieg do fryzjera ale on kosztował 30 zł. PO nim miało się tkie fajnie, gładkie włosy

85875 komercha Kobieta, 34 lata, Białystok
kosmetolog Joanna Hirszler

kosmetolog Joanna Hirszler

Odpowiedź eksperta

Włosy w ciągu całego swojego życia przechodzą trzy różne fazy:
-fazę wzrostu
-fazę inwolucji
-fazę spoczynku

W czasie ciąży, w wyniku burzy hormonów, większość włosów znajduje się w fazie wzrostu i nie wypada. Dzięki temu włosy są gęste, mocne i lśniące. Po porodzie poziom tych hormonów reguluje się i niektóre włosy przechodzą w fazę spoczynku i wypadają - jest to całkowicie naturalny proces. W tym czasie kobietom wydaje się, że tracą bardzo duże ilości włosów, a tak naprawdę to w czasie ciąży włosy stają się nienaturalnie mocne i gęste :)

Oczywiście jak najbardziej wskazane jest stosowanie w tym czasie preparatów wzmacniających włosy. Najlepiej działają suplementy diety zawierające w składzie duże ilości skrzypu oraz składniki takie jak krzem oraz cynk.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 30 lat, Warszawa