Skocz do zawartości
Forum

Koszt uszycia sukienki u krawcowej


Gość Acha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! W wakacje wybieram się na wesele, już szukam sukienki, ale nigdzie nie mogę znaleźć, a zastanawiam się nad uszyciem u krawcowej :) nie wiecie może ile to by kosztowało i ile czasu się szyje. Mam do dyspozycji góra 300 zł. Góra to zdobiony gorset, dół to falbanki lub tiulowa baletnica, zależy co z kosztami. Sukienka ma być mini :) nie wiem jak mam załączyć wam zdjęcie

Odnośnik do komentarza

no właśnie w niektórych sklepach można uszyć w granicach 300 zł, bo tak sobie przeglądalam oferty rożnych sklepów z sukienkami, ale nie wiem jak będzie u krawcowej. Tzn góra to gorset bez żadnych kryształków, ale ma takie wiązaniasznurowania po bokach. Strasznie mi się spodobała pewna sukienka i zapytałam tych, co proponują jej szycie, ile by kosztowała w wersji mini (na zdjęciu na przodzie jest krótka, a tył bardzo długi) i myślałam, że jakoś obtanią skoro połowę sukienki właściwie trzeba uciąć, a oni mi prawie nic nie upuścili, no sorki, ale jak na suknię ślubną to niedroga, ale jak na sukienkę mini, to już przesada - z tego co pamiętam za mini 2,500 zł (bo to szyta we Włoszech)... a chciałabym coś na podobę uszyć u krawcowej i nie wiem jak to będzie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...